Перегляд документального фільму про Назарія Яремчука

17 вересня студенти першого курсу взяли участь у культурно-просвітницькому заході, присвяченому Назарію Яремчуку, першій українській поп-зірці та народному артисту України. Захід організували на факультеті для знайомства з творчим спадком видатного випускника Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, який родом із Чернівецької області.
Під час перегляду документального фільму учасники дізналися про життя та творчий шлях співака на основі архівних записів, інтерв’ю, а також його особистих щоденників і листів, наданих родиною. Завдяки сучасним технологіям вдалося відтворити звучання голосу артиста, наближеного до його справжнього виконання.
Фільм став яскравим прикладом сучасного підходу до збереження культурної спадщини та продемонстрував важливість постаті Назарія Яремчука в історії української естрадної музики.