Генеральна обласна дирекція рАТ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «Універсальна»

24 вересня здобувачі 3-го і 4-го курсів спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування і фондовий ринок» у рамках вивчення дисциплін «Страхування», «Страхове посередництво» разом з викладачами, доцентами кафедри Софією Кучерівською та Любов Поповою, відвідали Чернівецьку генеральну обласну агенцію ПрАТ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «Універсальна».
Директор агенції, Інна Володимирівна Головченко, розповіла про особливості діяльності страхової компанії, застосування сучасних технологій у страхуванні, зазначила переваги страхових продуктів СК «Універсальна». Зауважила про наявність широкого поля діяльності на українському страховому ринку.
Студенти активно цікавилися можливостями працевлаштування, компетенціями та знаннями, що є важливими для фахівців страхової справи.
Дякуємо ЗСУ за можливість вчитись і навчати!