Продовжуємо волонтерську діяльність

У часи, коли країна потребує єдності та підтримки, кожен прагне внести свою лепту у допомогу нашим захисникам. Студенти, викладачі та співробітники Економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича активно долучаються до волонтерської діяльності.
Однією з таких ініціатив є плетіння маскувальних сіток для ЗСУ.
Поєднуючи навчання з волонтерською роботою, студенти не лише здобувають корисні навички на майбутнє, але й стають частиною великої спільноти, яка працює на благо країни. Першими, хто розпочав плетіння сіток, були студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок». Вони з радістю взялися за цю справу, оскільки розуміють, наскільки важлива підтримка українських військових у цей складний час.
Щодня студенти працюють, щоб забезпечити наших захисників маскувальними сітками, необхідними для ведення бойових дій. Волонтерська діяльність допомагає не лише у практичному сенсі, але й об’єднує студентів, викладачів та співробітників у спільній меті – допомогти тим, хто щодня боронить наше майбутнє.