Заняття за програмою внутрішньої академічної мобільності здобувачів першого та другого рівнів вищої освіти Запорізького національного університету з дисципліни «Фінансовий інжиніринг»

5 вересня 2024 року на економічному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулося перше заняття за програмою внутрішньої академічної мобільності здобувачів першого та другого рівнів вищої освіти Запорізького національного університету з дисципліни «Фінансовий інжиніринг». Саме цю дисципліну обрали студенти Запорізького національного університету з-поміж вибіркових дисциплін економічного факультету. Лектор, доцент кафедри фінансів і кредиту Грубляк Оксана Михайлівна, протягом семестру буде провідником студентів у світ фінансових нововведень, які дають можливість учасникам фінансового ринку ефективніше реагувати на зміни, що відбуваються в економіці, пристосовуючи для цих цілей вже існуючі або розробляючи нові фінансові інструменти чи операційні схеми.