Перша зустріч колективу кафедри фінансів і кредиту зі вступникам-бакалаврами спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок»

1 вересня відбулась перша зустріч колективу кафедри фінансів і кредиту зі вступникам-бакалаврами спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок».
На зустрічі студенти:
познайомились з керівництвом кафедри, викладачами та своїми кураторами;
місцем розташування авдиторій та корпусів, де проходитимуть заняття.Щиро вітаємо вас зі вступом до Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича! Ви ступили на нову сходинку у навчанні, кар’єрі та науковому розвитку, тож бажаємо вам отримати необхідні знання та стати справжніми фахівцями своєї справи! Студентські роки мають стати часом інтелектуального росту, становлення особистості, розкриття творчого потенціалу, часом закоханості та яскравих вражень, що будуть супроводжувати вас все життя.