Підсумкове засідання студентського наукового гуртка «Страховик & Страхувальник»

12 червня 2024 р. відбулося підсумкове засідання студентського наукового гуртка «Страховик & Страхувальник». Керівник гуртка – доцент кафедри фінансів і кредиту Кучерівська Софія Степанівна – відзначила здобутки учасників гуртка у науковій та дослідницькій діяльності.

Впродовж навчального року учасники гуртка  використовували різні методи опанування знань, надаючи перевагу інтерактивним завданням, діловим іграм. Були проведені аналіз ринку Чернівецької області, ситуацій на світовому та національному страхових ринках. Підготовлені пропозиції щодо підвищення рівня страхової грамотності, ділової етики страховиків. Учасники гуртка мали можливість взяти участь у доповідях і дослідженнях та представити свої думки й ідеї в наукових публікаціях та виступах на студентських конференціях, круглих столах, кафедральній VI міжнародній конференції.Усім натхненного Переможного літа!