НАБУТТЯ ПРАКТИЧНИХ НАВИЧОК СТУДЕНТАМИ КАФЕДРИ БІЗНЕСУ ТА УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ

Важливою складовою майбутнього випускника є формування практичних компетенцій. Такий підхід дає можливість кожному студенту самореалізуватися. Для набуття й удосконалення практичних навичок, студентам 2 та 3 курсу кафедри бізнесу та управління персоналом економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, що навчаються за освітніми програмами «Економіка та організація бізнесу», «Управління персоналом та економіка праці», було організоване виїзне практичне заняття на базі торговельного центру Епіцентр.

Менеджер з персоналу торговельного центру «Епіцентр» Наталія ЛЕСЮК ознайомила студентів з особливостями політики управління персоналом, розкрила основні положення, особливості організації та ризики при веденні торговельного підприємництва.

Студенти змогли отримати вичерпні відповіді на всі свої питання і переконатися у необхідності знань для успішного ведення справ. Для студентів такі заняття є безцінним досвідом, якого вони набувають у процесі навчання та який вони можуть вже зараз й в майбутньому використати при реалізації своєї бізнес-ідеї чи організації власної справи.

Колектив кафедри висловлює щиру подяку менеджеру з персоналу торговельного центру «Епіцентр» Наталії ЛЕСЮК за чудові враження та професійні настанови!