З нагоди Дня студента студент економічного факультету отримав відзнакуЧернівецької ОВА

Вітаємо Олександра Галанесі – студента 4 курсу кафедри бізнесу та управління персоналом з отриманою нагородою!

Перша заступниця начальника Чернівецької ОВА Альона Атаманюк привітала буковинських студентів зі святом.

«Студентські роки – це період, присвячений пошуку істини, мудрості та прагнення до вдосконалення. Ви вже зробили важливий крок, обравши майбутню професію. Тепер слід наполегливо працювати над собою, щоб потім з успіхом застосувати на практиці уміння та навички», – зазначила Альона Атаманюк. За відмінне навчання, активну участь у науковій, творчій діяльності, сумлінну діяльність у студентському самоврядуванні області й активну громадянську позицію вона нагородила 13 студентіві з 7 закладів вищої та фахової передвищої освіти краю подяками начальника Чернівецької ОВА.

«Бажаю усім вам з легкістю підкорити упродовж навчання нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети», – додала Альона Атаманюк

Щиро вітаємо зі святом! Легкого та цікавого навчання.

Слава Україні!

фото: https://fex.net/uk/s/fftlott

Департамент освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації