Відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ

19 вересня відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ, що проводиться за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб для вступників, які:

  • зареєструвалися для участі в єдиному вступному іспиті, але бажають повторно скласти ЄВІ;
  • не зареєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ.

Вартість спеціально організованої сесії  – 510 грн.

Пункти тестування для проведення спеціально організованої сесії ЄВІ створюватимуться в містах, де розташовані регіональні центри (м.Чернівці та м.Івано-Франківськ).

Реєстрація вступників триватиме до 22 серпня 15 год. 2020р.

Для цього необхідно:

1. Заповнити заяву для реєстрації  (посилання на бланк заяви) та прикріпити її в формі реєстрації (пункт 2).

2. Заповнити форму реєстрації (кнопка ” Зареєструватися “).

3. Заповнити форму про реєстрацію для проходження вступного фахового випробування у період з 24 серпня по 30 серпня 2020 р. в університеті. Кількість заповнених форм повинна дорівнювати кількості бажаних спеціальностей.

Про способи оплати можете дізнатися в особистому кабінеті учасника ЄФВВ/ЄВІ (вхід через номер та пін екзаменаційного листа). 

Якщо до 1 вересня не буде сплачено суму в повному обсязі, то реєстрацію буде скасовано, а отриманий екзаменаційний листок вважатиметься недійсним. Якщо сплачена сума перевищує вартість послуги із проведення вступних випробувань, радимо надіслати заяву про повернення коштів на електронну адресу org@testportal.gov.ua.

Із порядком здійснення розрахунків та умовами надання платних послуг ЄВІ можна ознайомитися за посиланням.

Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листа та сплати коштів на рахунок Українського центру для оплати послуг із проведення Українським центром та його регіональними підрозділами вступних випробувань. Кошти зараховуються на рахунок Українського центру оцінювання якості освіти упродовж трьох робочих днів.

Офіційне оголошення результатів третьої сесії ЄВІ здійснюється шляхом їх розміщення на інформаційних сторінках вступників «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше 10 календарних днів із дня проведення іспиту.