Карантин – не перешкода: новий формат дня відкритих дверей

В рамках загальноуніверситетського заходу на економічному факультеті ЧНУ успішно відбувся День відкритих дверей в онлайн-форматі (з використанням технологій дистанційного спілкування). Захід зібрав близько 60 учасників – абітурієнтів, батьків, представників кафедр та адміністрації економічного факультету, студентів.

Головною характеристикою заходу стало живе невимушене спілкування та велика кількість питань від вступників, що підтвердило високий рівень зацікавленості в отриманні економічної освіти. Також абітурієнти мали можливість перейти на профільні зустрічі з кафедрами економічного факультету та в подробицях дізнатися про особливості навчання на тій чи іншій спеціальності, отримати контактну інформацію, поспілкуватись зі студентами економічного факультету в вільній формі.

Дякуємо усім, хто взяв участь у заході! Нагадуємо, що ми зажди відкриті до діалогу, тому якщо залишилися питання чи потрібна консультація, звертайтеся до наших представників за телефонами ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ – 050 299 43 99 або 096 46 48 016.

Відео можна переглянути за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1g7whS5YzKH1xSoL8iTCYk4N5iPCE9ZzW/view

Щиро ваш, ЕКОНОМІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ.