До уваги абітурієнтів економічного факультету, які бажають займатися футболом

Абітурієнти, зараховані на денну форму навчання, які займалися і бажають продовжити займатися футболом, з 5 по 16 серпня 2019 р. мають можливість пройти навчально-тренувальні збори щодо відбору до студентської збірної університету.

За додатковою інформацією прохання звертатися за тел. +380502964709 (головний тренер збірної футбольної команди «Університет» Осадець Микола Манолійович).

Збірна футбольна команда «Університет» має вагомі спортивні досягнення, як на обласному рівні так і на державному та міжнародному рівнях:
– Чемпіони та володарі Кубка області;
– Чемпіони, срібні і бронзові призери чемпіонату України серед закладів вищої освіти;
– Учасники Чемпіонату Європи серед університетів та міжнародних турнірів.

Вихованці футбольного клубу «Університет» в складі студентської збірної України були учасниками Всесвітніх Універсіад. Виступали та продовжують виступати в різних професійних командах України, втому числі і головній команді краю – ФСК «Буковина».