День відкритих дверей в онлайн-форматі

Шановні абітурієнти! Запрошуємо Вас, Ваших батьків і друзів на онлайн-зустріч – День відкритих дверей на ЕКОНОМІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ ЧНУ. Захід проводитиметься в рамках Дня відкритих дверей Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича – один із найдавніших, найвідоміших і найпрестижніших закладів вищої освіти України і Східної Європи. Економічний факультет, як його структурний підрозділ,  сьогодні є центром економічної освіти регіону.

Під час онлайн-зустрічі Ви зможете поспілкуватися з керівництвом факультету та кафедр, дізнатися про особливості вступної кампанії 2020 р., ознайомитися із престижними спеціальностями економічного факультету, можливостями працевлаштування та міжнародної співпраці, почути думку студентів про університет.

Онлайн-зустріч відбудеться у п’ятницю (24 квітня 2020 р.). Початок о 13:00.

Зареєструватися за пропонованою формою можна до 23:59 год. 22 квітня 2020 р. Для реєстрації перейдіть за посиланням:

У реєстраційній формі можна поставити запитання, які Вас цікавлять.

Чекаємо на зустріч!