БУХГАЛТЕР – ПРОФЕСІЯ МАЙБУТНЬОГО І СУЧАСНОГО!!!

За даними Чернівецької обласної служби зайнятості станом на 27 листопада 2023 року, зареєстровано понад 150 пропозицій роботи для фахівців економічної сфери. Найбільш оплачувані серед них: три посади головних бухгалтерів з оплатою від 20 до 25 тис.грн. Серед вакансій – 4 пропозиції роботи для головних бухгалтерів та 24 бухгалтерів, а також для фахівців із публічних закупівель та державних аудиторів, економістів, інспекторів кредитних, касирів та продавців різних напрямів діяльності.

Наведена інформація щодо наявних вакансій у сфері обліку, аналізу, аудиту та оподаткування, ще раз підтверджує необхідність підготовки висококваліфікованих фахівців спеціальності 071 «Облік і оподаткування».

Сьогодні професійні бухгалтери – одна з найвідповідальніших, багатогранних та креативних професій, що об’єднує різноманітні напрямки діяльності: облік, аудит, економіка, бізнес-аналітика, експертиза, податкова та митна справа, ІТ-технології, комунікації, конкурента розвідка, менеджмент, стратегічне управління, оцінка ринкової вартості бізнесу, трудове, фінансове та господарське законодавство, фінансово-економічна безпека, міжнародні економічні відносини, зовнішньоекономічна діяльність та багато іншого.

Складно собі уявити навіть саме невеличке підприємство без бухгалтера. Діяльність же великого підприємства просто неможлива без бухгалтерії! Навіть під час кризи без представників цієї професії не обійтися, тому і існує на ринку праці постійний попит на бухгалтерів. Що змінюється з часом, так це вимоги до бухгалтерів, характеру або обсягу їх роботи.

Професійні бухгалтери є лідерами в усіх сферах бізнесу. Саме професійні бухгалтери здійснюють ведення бухгалтерського, податкового та управлінського обліку із використанням автоматизованих інформаційних систем обробки даних, складання звітності за міжнародними стандартами, нарахування заробітної плати працівникам, забезпечують перерахування податків та зборів, передбачених законодавством, здійснюють контроль за веденням касових операцій, раціональним та ефективним використанням матеріальних, трудових та фінансових ресурсів, удосконалюють системи інформаційного забезпечення управління  бізнесу з метою підвищення його ринкової вартості.

Зміни породжують нові зміни, і, хоча професія бухгалтера визнана професією всіх часів і народів, необхідно враховувати перспективи її розвитку. Але якими б не були зміни в професії бухгалтера – вони зайвий раз переконують доцільності вибору даної професії – адже при всіх прийдешніх змінах бухгалтери залишаться, безумовно, потрібними, бажаними, високооплачуваними фахівцями!З базою вакансій Чернівецької області можна ознайомитися на сайті Чернівецького обласного центру зайнятості https://is.gd/wfKbl0.