Відбувся науковий пікнік

Рада молодих вчених економічного факультету брала активну участь у проведенні наукового пікніка, який відбувся у суботу, 9 квітня 2022 р. Цей захід був організований молодими науковцями Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича з метою популяризації освітньої та наукової діяльності нашого університету та морально-психологічної підтримки дітей, яким прийшлося покинути рідні домівки у зв’язку з війною.

Крім відповідної презентації економічного факультету наші молоді науковці, а також активісти студентського парламенту запропонували для дітей ряд інтелектуальних ігор, пов’язаних з економічними термінами та поняттями, у тому числі популярні серед дітей ігри Ерудит, Вежа, Монополія, Kahoot.

Як діти, так і їх батьки подякували організаторам за проведений захід, залишивши на згадку свої щирі посмішки!