Віче молодих вчених 2023

У рамках проведеної молодими ученими Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича II Міжнародної науково-практичної конференції «Молодіжна наука заради миру та розвитку» 9 листопада 2023 р. у приміщенні Чернівецької міської ради відбулося віче молодих учених.

На цьому віче за високі наукові здобутки та досягнення перед Чернівецькою міською територіальною громадою такі молоді вчені економічного факультету як Марія Григорків, Наталя Ковальчук, Артур Жаворонок та Максим Марич були відзначені іменними стипендіями Чернівецької міської ради.

Колектив економічного факультету щиро вітає своїх колег із цим досягненням і бажає їм подальших здобутків у професійній діяльності, міцного здоров’я та особистого щастя у житті!