Проведення заходу з міжнародного розвитку та співставлення навчальних програм через UNITA

Шановні колеги,

Ми з радістю повідомляємо Вас про проведення заходу з міжнародного розвитку та співставлення навчальних програм через UNITA, який відбудеться 5-6 червня 2024 року в Західному університеті Тімішоара (UVT).

Дедлайн подачі заявок – 8 березня 2024 року. Участь у цьому заході є унікальною можливістю для поглиблення або започаткування міжнародних спільних дій та програм між університетами-партнерами альянсу UNITA.

Витрати на участь будуть покриті наступним чином: витрати на подорож та проживання – за власний рахунок учасників, а харчування (обіди та вечері) та матеріали, пов’язані з подією, – з боку приймаючого університету (UVT). У середині березня 2024 року зареєстровані учасники будуть проінформовані стосовно наступних кроків, включаючи попереднє бронювання номерів для проживання за зниженими цінами для підтверджених учасників.

Можливість участі обмежена в середньому 10 учасниками/університетом з метою забезпечення високої якості заходу та якомога більшої кількості співпадінь навчальних програм. Захід спрямований головним чином на координаторів навчальних програм з потенціалом для інтернаціоналізації, але обмежень на участь в заході у цій конкретній групі немає. Не пропустіть цю унікальну можливість розвитку міжнародного співробітництва в освіті!

Більш детальну інформацію про захід та реєстраційну форму Ви можете знайти за покликанням:cutt.ly/ZwMQDYqv

Просимо повідомити про зареєстрованих учасників (для подальшої координації) з вашого структурного підрозділу на електронну адресу: unitaoffice@chnu.edu.ua

З повагою,UNITA Project Office