Нагородження переможців конкурсу “Молодий вчений року ЧНУ імені Юрія Федьковича”

14 травня 2024 року у Червоній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів та переможців першого конкурсу «Молодий вчений року ЧНУ імені Юрія Федьковича».

У конкурсі брали участь також представники РМВ економічного факультету.

Лауреатом у номінації «Кращий молодий вчений економічного факультету» став к.е.н., доцент кафедри фінансів і кредиту Артур Жаворонок.

Крім того, номінантами цієї ж номінації стали також к.е.н., доцент, асистент кафедри фінансів і кредиту Наталія Ковальчук та к.е.н., асистент кафедри бізнесу та управління персоналом Сергій Тодорюк.

Номінантом «Автор серії наукових праць» став к.е.н., доцент, доцент кафедри фінансів і кредиту Артур Жаворонок. Вітаємо молодих вчених та бажаємо подальших професійних здобутків!