Круглий стіл у рамках І Міжнародного науково-практичного мультидисциплінарного форуму «Діалог в ім’я майбутнього»

21 травня 2024 року відбувся круглий стіл у рамках І Міжнародного науково-практичного мультидисциплінарного форуму «Діалог в ім’я майбутнього» (м. Рига, Латвійська Республіка), на якому виступив к.е.н., доцент, доцент кафедри фінансів і кредиту Артур Жаворонок з доповіддю про «Міжрегіональну науково-освітню співпрацю у дослідженнях молодих вчених».

Він презентував два проєкти, які реалізуються в рамках міжрегіональної взаємодії молодих вчених з Чернівців та Чернігова – проєкт «Модель повоєнного відновлення прикордонних університетів в епоху діджиталізації за концепцією сталого розвитку» та проєкт Erasmus+ Jean Monnet Module «Штучний інтелект у фінансових установах ЄС».