Конкурс наукових проєктів на грант ЧНУ для молодих вчених 2024

У сучасному світі науковий прогрес відіграє важливу роль у розвитку суспільства. Одним із ключових аспектів цього прогресу є підтримка молодих вчених, які вносять нові ідеї, проводять дослідження та впроваджують інновації у своїх сферах. Ефективним засобом підтримки молодих науковців є гранти, які сприяють розвитку творчого та інноваційного мислення, а також стимулюють розвиток нових галузей науки та технологій.

Протягом кількох років, за ініціативи Ради молодих вчених та за підтримки ректорату і науково-дослідної частини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, проводиться конкурс наукових проєктів на грант ЧНУ для молодих вчених. Основні цілі конкурсу включають отримання наукових результатів фундаментального та прикладного характеру, створення наукових досягнень, які можуть бути використані для підготовки запитів на фінансування досліджень і розробок, розвиток навичок підготовки наукових грантових проєктів та підтримку наукових досліджень молодих вчених.

Цей рік не є винятком, тому ми з радістю оголошуємо початок прийому заявок на участь у конкурсі наукових проєктів на грант ЧНУ для молодих вчених 2024 року.

Кінцевий термін подачі заявок – 1 вересня 2024 року. Конкурсні роботи необхідно подавати в роздрукованому вигляді в запечатаному конверті до науково-дослідної частини університету за адресою: вул. Коцюбинського, буд. 2, корп. 5, поверх 1, каб. 102-103. Електронні варіанти робіт приймаються та реєструються головою Ради молодих вчених університету на адресу p.krayniy@chnu.edu.ua.

Детальна інформація та основні документи: https://www.chnu.edu.ua/nauka/pov-iazani-pidrozdily/rada-molodykh-vchenykh/hranty-konkursy-stazhuvannia/hrant-chernivetskoho-natsionalnoho-universytetu-dlia-molodykh-vchenykh-2024/