II Міжнародна науково-практична конференція «Молодіжна наука заради миру та розвитку»

8-10 листопада 2023 р. у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича (ЧНУ) відбулася II Міжнародна науково-практична конференція «Молодіжна наука заради миру та розвитку», присвячена Всесвітньому дню науки.

На відкритті конференції виступили проф. Роман Петришин, ректор ЧНУ, проф. Андрій Саміла, проректор з наукової роботи ЧНУ та Наталя Фрунзе, директор департаменту соціальної політики Чернівецької міської ради.

Учасниками конференції були представники 5 країн, 40 закладів вищої освіти, 3 фахових закладів вищої освіти та 1 ліцею. За три дні були проведені пленарні та секційні засідання, а також приурочене відзначенню дня науки-2023 віче молодих вчених. Останній захід було проведено у сесійній залі Чернівецької міської ради.

Молоді вчені економічного факультету брали активну участь у конференції, зокрема зі своїми доповідями виступили д.е.н. Марія Григорків, к.е.н. Артур Жаворонок та к.е.н. Наталя Ковальчук