ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ГУРТКА «АНАЛІТИК» У 2023-2024 н.р.

29.09.2023 проведено перше онлайн-засідання студентського наукового гуртка кафедри обліку, аналізу і аудиту «Аналітик». Обговорено організаційні питання роботи гуртка на наступний навчальний рік та затверджено план його діяльності. Також були обговорені актуальні напрямки наукових досліджень за спеціальністю «Облік і оподаткування» та визначені поточні завдання для студентів, що проявили інтерес до науки.

З метою популяризації наукової роботи студентів, а також для підвищення якості написання рефератів, тез доповідей, наукових статей, курсових та дипломних робіт до участі в гуртку запрошуються студенти усіх курсів. Із запитаннями звертатись до наукового керівника гуртка – Вергуна Андрія Івановича