Засідання науково-методичного семінару на тему «Проблеми та перспективи запровадження дуальної форми здобуття вищої освіти»

Сьогодні якісне навчання та швидке працевлаштування за спеціальністю залежить від правильного поєднання теоретичних знань та практичних навичок в навчанні, а також від рівня співпраці університету та роботодавців.
27 жовтня відбулось чергове засідання науково-методичного семінару кафедри фінансів і кредиту на актуальну тему «Проблеми та перспективи запровадження дуальної форми здобуття вищої освіти», де доповідачем виступив доцент кафедри фінансів і кредиту Грешко Роман Ігорович. Учасники методичного семінару мали змогу оцінити переваги та проблеми дуальної форми здобуття освіти, обговорити основні її завдання, нормативно-правове забезпечення, особливості організації освітнього процесу.А також ознайомитись з успішними кейсами запровадження дуальної форми навчання в Україні, зокрема в закладах вищої освіти, де здійснюють підготовку здобувачів за спеціальністю «Фінанси банківська справа, страхування та фондовий ринок».