Поєднання теорії та практики – запорука формування майбутніх професіоналів у сфері фінансів

Протягом багатьох років гарною традицією є зустрічі студентів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» з працівниками територіальних органів ДПС України.
Саме тому 12 травня 2023 року в рамках вивчення дисципліни «Адміністрування податків» студенти 3 курсу спеціальності мали можливість відвідати ГУ ДПС України у Чернівецькій області та ознайомитися з особливостями роботи установи.
Заступник начальника ГУ ДПС у Чернівецькій області Микола Загарюк обговорив зі студентами актуальні проблеми у сфері оподаткування, зокрема оподаткування інтернет-торгівлі, а також мотивував накопичувати знання та фахові навички для подальшої роботи на користь держави💰
Начальник Чернівецької ДПІ Сергій Безкровний ознайомив студентів з особливостями обслуговування платників податків у Центрі обслуговування платників ГУ ДПС у Чернівецькій області, з напрямками роботи структурних підрозділів, розповів про функції, сучасні та актуальні завдання податкової служби.
Було акцентовано увагу на таких податкових послугах, як: використання електронних сервісів ДПС (Електронного кабінету), порядку застосування реєстраторів розрахункових операцій (зокрема впровадження новітніх програм РРО), а також про особливості сплати податків під час воєнного стану.
Заступник начальника відділу Сергій Кішкан акцентував увагу студентів на процедурі застосування податкової знижки.
Студенти щиро вдячні працівниками ГУ ДПС у Чернівецькій області за теплий прийом та можливість поглиблювати знання!