Круглий стіл на тему: “Діяльність Пенсійного фонду в сучасних умовах”

7 грудня 2023 р. учасники студентського науково-дослідного гуртка “Страховик & Cтрахувальник” (керівник – к.е.н. Кучерівська С.С.) взяли участь у захопливому круглому столі, що відбувся за ініціативи Головного управління ПФУ в Чернівецькій області. Основна тема обговорення стосувалася роботи Пенсійного фонду в сучасних умовах.
Щодо порядку формування і використання бюджету фонду, фінансову та облікову сторону діяльності та взаємодію фонду з різними державними організаціями розповіла начальник фінансово-економічного управління Лелюх Лілія Анатоліївна.
Шпорта Наталія Володимирівна- заступник начальника управління-начальник відділу контролю за правильністю призначення пенсій наголосила на важливості офіційного працевлаштування для забезпечення страхового стажу і належного соціального захисту. Проінформувала про етапи реєстрації та розгляду документів для призначення пенсії, ретроконверсію пенсійних справ.
Начальник управління по роботі з персоналом – Кружкіна Світлана Євгенівна – висвітлила організаційну структуру Головного управління, функції підрозділів, завдання і компетенції спеціалістів.
Студенти отримали багато корисної інформації щодо пенсійного страхування та можливостей працевлаштування випускників спеціальності “Фінанси, банківська справа і страхування”.
Це була чудова можливість для них дізнатися більше і з’єднати теорію з практикою.
Дякуємо ЗСУ за можливість навчати і навчатися!