Викладач кафедри міжнародної економіки взяв участь у форумі проекту “Українська регіональна платформа громадських ініціатив”

Викладачі кафедри міжнародної економіки постійно підвищують свою кваліфікацію. Асистент кафедри Микола Ляхович взяв участь у форумі проекту “Українська регіональна платформа громадських ініціатив”. Однією з головних тем форуму є процес децентралізації в Україні. Анатолій Ткачук, один з творців реформи, розповів учасникам форуму про успіхи, загрози та перспективи децентралізації в Україні. Ключовою тезою виступу Анатолія Федоровича була необхідність системного та стратегічного підходу до розвитку об’єднаних територіальних громад: “ОТГ за правильного планування можуть стати конкурентами містам обласного значення”.