Щорічний конкурс «Молодий вчений року»

Шановні колеги!

Якщо ви прагнете, щоб ваші наукові відкриття, ідеї та винаходи отримали заслужене визнання та сприяли прогресу нашої країни, то настав час проявити себе!

Ми щиро запрошуємо вчених нашого університету долучитися до участі у щорічному Всеукраїнському конкурсі “Молодий вчений року”, який організовується Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Цей захід не лише стимулює розвиток наукових досліджень, але й нагороджує талановитих та продуктивних науковців, що зробили значний внесок у розвиток науки як в Україні, так і за її межами.

Цей конкурс – це ваша можливість засвітити світло вашого таланту і потенціалу перед широкою аудиторією. Тому не гайте часу та не втрачайте можливості показати світу ваші досягнення.

Детальну інформацію про умови участі ви знайдете за посиланням: cutt.ly/BXJaRcO