Курси для студентів від університетів консорціуму UNITA

Шановні колеги!

Протягом навчального року 2023-2024 студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича мають чудову можливість віртуальної мобільності завдяки участі в одному або двох курсах, які пропонуються університетами консорціуму UNITA, до якого входить і наш університет. Ця віртуальна мобільність дозволяє отримати доступ до ресурсів UNITA, спілкуватися з викладачами та студентами з різних країн, досліджувати різні методи навчання, все це зручно з використанням віртуальної платформи. Не треба хвилюватися про подорожі за кордон!

У рамках віртуальної мобільності UNITA доступні два захоплюючі напрямки:

• Мовні курси, де студенти можуть поглиблювати свої знання мов та вдосконалювати свої комунікативні навички;
  • Спеціальні курси, що відкривають можливість вивчення спеціалізованих предметів за різними спеціальностями, які цікавлять студентів.

Для подачі заявки на віртуальну мобільність необхідно підготувати такі документи:

• Резюме у форматі Europass, що відображає вашу академічну та професійну історію;
  • Мотиваційний лист, в якому ви описуєте свої мотиви та причини, чому вас повинні відібрати для участі в програмі, а також виправдовуєте свій вибір курсу;
  • Сертифікат володіння мовою на рівні не нижче B1 для мовних курсів (може бути будь-який документ, що підтверджує вашу здатність використовувати мову на середньому рівні).

Крайній термін подання заявок: 27 квітня 2024 року.

Детальну інформацію про умови участі та доступні курси можна знайти за посиланням.