Воркшоп: “Планування та організація проєктної діяльності в університетах”.

Представники Ради молодих вчених економічного факультету 19.05.2024 р. організували для студентів і викладачів, зокрема для молодих вчених гостьову лекцію на тему: «Планування та організація проєктної діяльності в університетах». Запрошеним спікером була докторка економічних наук, професорка, професорка кафедри фінансів, банківської справи та страхування, керівник Центру проєктної діяльності НУ «Чернігівська політехніка» Холявко Наталія Іванівна.

У рамках проведеного воркшопу було висвітлено всі особливості формування грантових заявок, наведено приклади успішних кейсів із реалізації проєктів та продемонстровано приклади взаємодії науковців з різних регіонів, зокрема з Чернівців (ЧНУ) та Чернігова (НУ «Чернігівська політехніка») у реалізації як наукових проєктів молодих вчених, так і освітніх модулів Жана Моне.