Вітаємо переможницю II етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси та кредит», який був проведений на базі Київського національного торговельно-економічного університету!

Карпенко Юлія, студентка 3 курсу ЕКОНОМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича під керівництвом Саінчук Н. В.

к.е.н., доцента кафедри фінансів та кредиту, ввійшла в топ-29 найкращих студентських робіт зі 105 та була нагороджена ДИПЛОМОМ ІІ ступеня. Вітаємо студентку та наукового керівника з успіхом і бажаємо подальших наукових досягнень!