На кафедрі фінансів і кредиту відбувся семінар за участю начальника Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецький області

На кафедрі фінансів і кредиту відбувся особливо актуальний науковий семінар за участю к.е.н., доцента Марусяк Н. Л. та запрошеного спікера начальника Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецький області Перепічки П. В. на тему «Розвиток та стан державного фінансового контролю в Україні».

На науковому семінарі були розглянуті як з наукової так і з практичної точки зору такі питання як:

• Історія інституцій державного фінансового контролю.
  • Аудит ефективності, причини виникнення та принципові відмінності від традиційних ревізій.
  • Сучасні шляхи попередження порушень.
  • Концепції попереднього контролю, внутрішнього контролю, аудиту.
  • Моніторинг закупівель як найбільш сучасна форма контролюючих заходів.

Перепічка Павло Валентинович, який є випускником 1999 р. нашої кафедри, працює більше 20 років в органах державного фінансового контролю. Його практичний досвід є особливо цінним для підвищення кваліфікації викладачів кафедри.