Наші студенти за кордоном

Студентка 3-го курсу економічного факультету, спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Мартинюк Анна перебуває на семестровому навчанні у Поморській Академії міста Слупськ у Польщі, завдяки програмі Direct Mobility.

Анна розпочала своє навчання 1 жовтня. У зв’язку із карантинними обмеженнями весь навчальний процес відбувається дистанційно, але це не заважає студентці отримувати новий досвід, знання та враження. Весь навчальний матеріал студентка опрацьовує польською мовою, тому це чудова можливість покращити свої навички та подолати мовний бар’єр. В Поморській Академії надзвичайно розвинута проєктна робота та робота в групах. Тому Анна зараз працює над різноманітними проєктами на економічну тематику, комунікує із іноземцями в обговоренні економічних, соціальних та політичних проблем та можливих перспектив.

Протягом місяця перебування у Польщі Анна вже відвідала 7 туристичних містечок, де мала змогу познайомитися ближче із Польською культурою.

Такі програми надають не тільки унікальну можливість відчути навчальний процес у іншій країні, а і шанс розширити горизонти свого світосприйняття, налагодити зв’язок із представниками найрізноманітніших країн світу та відчути емоції, які закарбуються у пам’яті на все життя.