Студентська конференція як одна з форм самонавчання

Протягом навчання студенти звикають до університетського формату: лекції, семінари, практичні заняття, колоквіуми тощо. Але одним з видів робіт є участь у наукових конференціях адже це є майданчик, де студенти можуть презентувати підсумки своєї наукової роботи та знайти однодумців.

5 травня кафедрою ПІДПРИЄМНИЦТВА, ТОРГІЛІ ТА БІРЖОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності ЧНУ) економічного факультету (Економічний Факультет Чну) було проведено секційне засідання студентської наукової конференції, яка щорічно відбувається в Чернівецькому національному університеті. Приємно, що всі студенти проявили креативне мислення та застосували сучасні тренди в різних секторах економіки. У даному івенті приймали участь не тільки «аксакали» 3-5 курсів, але й гідно дебютували студенти 1-2 курсів. Студенти не відмовляються від шансу вдосконалити себе та відповідати студентську конференцію!!! Адже студентські конференції це не безглуздий захід, який можна пропустити, бо ви не знайдете там нічого цікавого. Це можливість:

• вдосконалити свої навички, які не раз допоможуть у майбутньому;
  • отримати багато нової для себе інформації та відкрити нові перспективи;
  • поспілкуватися з кваліфікованими людьми, які вже мають великий багаж знань.

Цього року свої наукові наробки представили такі студенти:

• Василь Єнекюк, науковий керівник –доц. Вербівська Л.В.
  • Павло Лучик, науковий керівник – доц. Вербівська Л.В.
  • Ірина Лучик, науковий керівник – проф. Зибарева О.В.
  • Наталія Малуш, науковий керівник –доц. Вербівська Л.В.
  • Шахноза Мамедова, науковий керівник – доц. Скляр Є.В.
  • Аліна Мікірін, науковий керівник – доц. Скляр Є.В.
  • Анастасія Мукан, науковий керівник –доц. Вербівська Л.В.
  • Діана Панфілова, науковий керівник – асист. Попадюк О.В.
  • Катерина Сафіна, науковий керівник – доц. Скляр Є.В.
  • Анастасія Собко, науковий керівник: к.е.н., доц. Скляр Є.В.
  • Катерина Швайко, науковий керівник – асист. Кравчук І.П.
  • Єлізавета Стефанесій, науковий керівник: к.е.н., доц. Белей С.І.

Право презентувати кафедру на відбірковому факультетському етапі студентської наукової конференції виборола студентка ІІІ курсу Швайко Катерина.