Увага! Реєстрація на тест для магістратури

Випускники  ОР бакалавр 2022 року та попередніх років випуску, які планують вступати на ОР магістр у поточному році, згідно правил вступу повинні мати результати  Магістерського тесту навчальної компетентності.

Результат магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК) необхідний для вступу на спеціальності галузей знань «Соціальні та поведінкові науки», «Управління та адміністрування», «Журналістика», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини» (крім спеціальності «Міжнародне право»).

Реєстрація для проходження цього тесту буде проводитись  з  27 червня  (з 9-00)  до 18 липня  (до 17 – 00)  2022 року включно.

Для реєстрації на Магістерський тест навчальної компетентності Вам необхідно:

  1. Скачати та заповнити заяву-анкету.
  2. Заповнити форму і завантажити фото відповідних документів.

 Тестування відбуватиметься у 3 сесії:

  • основна – з 10 серпня до 17 серпня
  • додаткова – з 07 вересня до 10 вересня
  • спеціально організована – вересень – жовтень (терміни буде визначено пізніше). 

Звертаємо Вашу увагу, якщо Ви плануєте проходити тестування у таких містах, як Київ, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Ужгород, то можна вже сьогодні заповнити форму. З відкриттям доступу до сайту УЦОЯО Ваша заявка буде першочерговою на реєстрацію.

Також повідомляємо, що  реєстрацію на  Магістерський комплексний тест для вступників на спеціальності «Право» та «Міжнародне право» на Економічному факультеті не проводиться.

З  метою реєстрації на Магістерський комплексний тест Вам необхідно звернутись на Юридичний факультет.

Повідомляємо, що після оформлення  реєстрації  на зазначену Вами електронну пошту буде надіслано Ваш бланк екзаменаційного листа та Реєстраційну картку.