СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ»

172 група

  1. Бойку Марінела-Каталіна Георгіївна
  2. Борка Дана Іванівна
  3. Данилюк Василь Васильович
  4. Ігнатеску Євдокія Василівна
  5. Колесник Анна Юріївна
  6. Урсакій Олег Павлович
  7. Чебан Руслана Євгеніївна
  8. Бойку Марінела-Каталіна Георгіївна

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «МЕНЕДЖМЕНТ»

174 група

  1. Бордюжан Андрій Олександр
  2. Бубрек Антоніна Юріївна
  3. Влашинець Олена Григорівна
  4. Войтко Катерина Русланівна
  5. Григорчук Галина Василівна
  6. Господарюк Ангеліна Юріївна
  7. Дідорук Анастасія Дмитрівна
  8. Земба Тетяна Анатоліївна
  9. Зендик Ольга Романівна
  10. Кордубан Денис Віталійович
  11. Озарчук Назар Мирославович
  12. Паскарик Микола Ігорович
  13. Смерека Ольга Костянтинівна
  14. Сорокін Тетяна Віталіївна
  15. Сухомлін Аліна Романівна
  16. Тихоліз Дмитро Ярославович

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «МАРКЕТИНГ»

175 група

  1. Балух Остап Михайлович
  2. Давидчук Захар Володимирович
  3. Жукова Ірина Ігорівна
  4. Євань Іванна Василівна
  5. Задорожний Валентин Валентинович
  6. Калинчук Василь Сергійович
  7. Чумак Ксенія Геннадіївна

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ»

272 група

  1. Гельмич Єва-Іоанна Олександ
  2. Гужальський Олег Віталійович
  3. Дячук Лариса Іванінвна
  4. Зегря Анастасія Дмитрівна
  5. Іванова Марія Вікторівна
  6. Карапка Уляна Василівна
  7. Лірниченко Надія Андріївна
  8. Ломніцька Анастасія Анатолії
  9. Пентескул Владислав Ілліч
  10. Чорней Назар Олександрович

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «МЕНЕДЖМЕНТ»

273 група

  1. Буздуга Анастасія Романівна
  2. Грабовська Єва Юріївна
  3. Дробот Ростислав Русланович
  4. Істратій Михайло Олексійович
  5. Костенчук Олександра Олексан
  6. Кузюк Ірина Богданівна
  7. Ковблек Аліна Олексіївна
  8. Кушнір Крістіна Вікторівна
  9. Лотоцький Владислав Олегович
  10. Любчинська Анастасія Вікторі
  11. Малофій Ксенія Андріївна
  12. Ончуленко Радіон Васильович
  13. Токарюк Руслан Ан
  14. Федюкова Наталія Вікторівна
  15. Синишина Єлизавета Максимів

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «МАРКЕТИНГ»

275 група

  1. Бойчук Натал.Богданівна
  2. Гузман Тетяна Анатоліївна
  3. Колісник Сергій Анатолійович
  4. Лабутін Юрій Михайл.
  5. Панчишин Михайло Михай
  6. Пащук Вікторія Валеріївна
  7. Рошко Божена Юріївна
  8. Шпаюк Альона Віталіївна
  9. Фуга Марія Валегіївна

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ФІНАНСИ, банківська справа та страхування»

372 група

  1. Бедрій Юліанна Тарасівна
  2. Білоскурська Інга Романівна
  3. Ватаманюк Ірина Михайлівна
  4. Гакман Таїсія Олександрівна
  5. Кухар Вероніка Ярославівна
  6. Кулешко Христина Сергіївна
  7. Книш Іванна Іванівна
  8. Минзату Катерина Віталіївна
  9. Нікольський Євгеній Олександро
  10. Лучик Тарас Русланович
  11. Онищук Марта Русланівна
  12. Подря Ростислав Романович
  13. Сиротинська Інна Романівна
  14. Стусяк Діана Дмитрівна
  15. Ткачук Віта Василівна

372 група (скор.)

  1. Акостакіоає Анна-Карол.Артур
  2. Будей В”ячеслав Олександров
  3. Горбатюк Євангеліна Олегівна
  4. Горобчук Аліна Іванівна
  5. Данищук Світлана Іванівна
  6. Кречуняк Давид Дмитрович
  7. Кушнір Віктор Васильович
  8. Сандуляк Ростіслав Вікторович

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «МЕНЕДЖМЕНТ»

373 група

  1. Бундюр Вікторія Василівна
  2. Вікованюк Анна-Діана Федорів
  3. Гунчак Микола Романович
  4. Головко Наталія Аркадіївна
  5. Гуминецький Максим Костянти
  6. Жижій Оксана Володимирівна
  7. Маланчук Микола Петрович
  8. Микитюк Анастасія Юріївна
  9. Назаренко Валерія Юріївна
  10. Наконечний Владислав Руслан
  11. Немеш Іванна Іванівна
  12. Котощук Микола Валентинович
  13. Куляк Аліна Юріївна
  14. Козуб Катерина Василівна
  15. Книшук Андрій Святославович
  16. Опінко Станіслав Олександрович
  17. Панкратов Михайло Михайло
  18. Перун Анастасія Сергіївна
  19. Тарицану Марк Сергійович
  20. Старіков Данило Олександрович
  21. Сайдаков Артем Олександрович
  22. Сзкірка Любов Павлівна
  23. Яковець Марта Сергіївна

373 група (скор.)

  1. Захарчук Олександр Георгійов
  2. Лазаренко Ольга Тарасівна

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «МАРКЕТИНГ»

375 група

  1. Адамчук Евеліна Анатоліївна
  2. Білів Ангеліна Тарасівна
  3. Бабій Марія Русланівна
  4. Вівчарук Христина Василівна
  5. Гуріна Іванна Іванівна
  6. Горецький Ростислав Олегович
  7. Гузик Радміла Русланівна
  8. Кіндрачук Юліана Богданівна
  9. Крецька Каріна Вікторівна
  10. Кравецька Анна Сергіївна
  11. Латковська Анастас.Валер
  12. Николаєсі Ніка Ігорівна
  13. Овчарук Павло Ігорович
  14. Попович Андрій Олексійович
  15. Пономаренко Анна Володими
  16. Романюк Анастасія Сергіївна
  17. Романюк Каріна Валеріївна
  18. Стратійчук Василь Андрійович
  19. Семенович Валерія Вікторівна
  20. Тарица Олександр Петрович
  21. Требиш Анастасія Анатоліївна
  22. Тодореску Міліна Петрівна
  23. Чепишко Дмитром Михайлович
  24. Чернокоза Анна-Марія Едуард
  25. Фірстова Кристина Віталіївна
  26. Ферлей Христина Іванівна
  27. Хмелініна Юлія Володимирі

375 група (скор.)

  1. Євчук Андрій Васильович
  2. Томенчук Тетяна Володимирів

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ПІДПРИЄМНИЦТВО,ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ»

376 група (скор.)

  1. Бабин Віктор Миколайович
  2. Гуцуляк Марія Валентинівна
  3. Данелюк Олександр Іванович
  4. Кедь Володимир Володимиров
  5. Луцяк Марина Вікторівна

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ»

371 група (скор.)

  1. Андрійчук Світлана Олегівна
  2. Габа Клавдія Діомідівна
  3. Головата Олександра Борисівна
  4. Гречка Ліза Сергіївна
  5. Карпенко Оксана Григорівна
  6. Котек Надія Володимирівна
  7. Кульчик Діана Дмитрівна
  8. Курик Іванна Віталіївна
  9. Лагадин Богдана Олексіївна
  10. Михайлюк Уляна Василівна
  11. Скидан Христина Сергіївна
  12. Срібна Олена Миколаївна
  13. Тумак Ольга Іванівна
  14. Швець Мар”яна Андріївна
  15. Щукіна Єлизавета Євгенівна
  16. Щукіна Олександра Євгенівна
  17. Юркевич Юлія Ігорівна

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ»

472 група

  1. Андронік Олексій Сергійович
  2. Безверхній Адам Анатолійов
  3. Говдаш Вікторія Василівна
  4. Дмитроченко Анастасія Мико
  5. Марусяк Олександр Віталійов
  6. Максимюк Сергій Олександр
  7. Мельник Катерина Іванівна
  8. Немеш Роман Михайлович
  9. Постолатій Ярослав Валері
  10. Скакун Мар`яна Іллівна

472 група (скор.)

  1. Андрусенко Анна-Кароліна Русланівна
  2. Божескул Марія-Антонія Тоадерівна
  3. Голик Василина Сергіївна
  4. Дойчук Євдокія Василівна
  5. Єремійчук Владислав Вікторович
  6. Загул Юлія Анатоліївна
  7. Іванюк Юлія Андріївна
  8. Когут Мар`ян Васильович
  9. Карпюк Тетяна Сергіївна
  10. Морараш Дмитро Георгійович
  11. Мостовий Денис Богданович
  12. Погріщук Віталіна Романівна
  13. Паскар Крістіна Марчелівна
  14. Стойко Вікторія Сергіївна
  15. Церковнюк Дмитро Олегович
  16. Чупрей Богдана Іванівна

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «МЕНЕДЖМЕНТ»

473 група

  1. Адамова Еліна Рафаелівна
  2. Айвазов Рагім Вахід
  3. Бурлака Лідія Леонтіївна
  4. Вуєчко Христина Олександр
  5. Єременко Анастасія Вадимів
  6. Гулик Станіслав Іванович
  7. Грод Олександра Русланівна
  8. Гальчук Микола Іванович
  9. Данілов Анна .
  10. Данилюк Анастасія Володим
  11. Данилюк Катерина Михайлі
  12. Ілащук Микола Миколайов
  13. Ніколаєвич Анастасія Георгії
  14. Новіков Денис Геннадійович
  15. Оразбаєва Ольга Юліані
  16. Козьма Степан Васильович
  17. Коренга Назар Анатолійович
  18. Кришу Ольга Мирославівна
  19. Кіфуляк Анастасія Борисівна
  20. Королюк Максим Юрійович
  21. Пуршага Ольга Валентинівна
  22. Пуздряк Андрій Васильови
  23. Собко Аліна Олександрівна
  24. Салига Олександр Миколайо
  25. Сворожинський Максим Олег
  26. Суханова Юлія Сергіївна
  27. Скрипчук Людмила Миколаї
  28. Стасюк Віталій Васильович
  29. Тирон Анастасія Миколаївна
  30. Чобан Антон Анатолійович
  31. Чопик Інесса Володимирівна
  32. Швець Ігор Владиславович
  33. Шкраба Анастасія Дмитрівна

473 група (скор.)

  1. Семенюк Богдана Володим
  2. Марченко Вікторія Анатолі

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ»

471 група (скор.)

  1. Величко Христина Віталіївна
  2. Гаврилюк Василь Васильович
  3. Мельник Надія Петрівна
  4. Садогурська Аліна Віталіївна
  5. Фірман Анна Іванівна

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «МАРКЕТИНГ»

475 група (скор.)

  1. Бачинська Надія-Анаст. Русл
  2. Мельник Катерина Анатолії
  3. Семків Анна Юріївна
  4. Слюсар Володимир Миколай
  5. Томенчук Ольга Сергіївна
  6. Чинчук Анастасія Миколаївна

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ»

572 група

  1. Андрюк Анна Михайлівна
  2. Вовк Тетяна Михайлівна
  3. Дарчук Олексій Валентин
  4. Джаман Маріна Миколаівна
  5. Кащук Богдан Іванович
  6. Кирилюк Діана Романівна
  7. Мазурак Руслана Русланівна
  8. Осип’як Олександр Михайл
  9. Підлісна Діана Миколаївна
  10. Паскарик Ольга Ігорівна
  11. Примакова Лариса Володим
  12. Фарбатюк Інна Михайлівна
  13. Рижков Олександр Дмитров

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «МЕНЕДЖМЕНТ»

573 група

  1. Балинський Валентин Волод
  2. Гливка Богдан Васильович
  3. Данилюк Микола Віталійо
  4. Збанчук Людмила Миколаїв
  5. Кашицька Юлія Ігорівна
  6. Кирилюк Олександр Сергій
  7. Козар Олег Михайлович
  8. Мажар Марія Іванівна
  9. Молдован Іван Іванович
  10. Недобой Микола Богданович
  11. Олексюк Леся Іванінвна
  12. Паскарик Тетяна Сергіївна
  13. Рупташ Анастасія Анатолії
  14. Статкевич Олександр Васи
  15. Сокорська Віталіна Олегівна
  16. Токар Петро Юрійович
  17. Юр’єва Ліля Миколаївна
  18. Чорней Дмитро Олексійович

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «МАРКЕТИНГ»

575 група

  1. Паукова Анастасія Миколаї
  2. Фортуна Діна Ігорівна

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ФІНАНСИ,БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ»

672 група

  1. Башняк Владислав Вікторович
  2. Дмитрієва Олександра Микол
  3. Дорош Павло Вікторович
  4. Калакайло Любов Петрівна
  5. Мошніков Микола Едуардов
  6. Нікорич Андрій Григорович
  7. Томюк Оксана Дмитрівна
  8. Харук Богдан Любомирович
  9. Черновський Максим Андрій
  10. Лисенко Анастасія Ігорівна

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «МАРКЕТИНГ»

675 група

  1. Булиховська Діана Миколаї
  2. Гавриш Іван Іванович
  3. Левицька Анжела Петрівна
  4. Павлюк Марія Іванівна
  5. Швидак Христина Андріївна

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «МЕНЕДЖМЕНТ»

673 група

  1. Мажуровський Віталій Юрійо
  2. Піц Андрій Костянтинович
  3. Сухаренко Анаталій Валерій
  4. Коваленко Вікторія Станіславівна

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ»

676 група

  1. Вовків Діана Володимирівна

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ»

671 група

  1. Романюк Іван Георгійович
  2. Череватов М.