НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ «ОБЛІК ІАУДИТ»

Група 171
1. Галюк Єлизавета Віталіївна
2. Вовчак Вікторія Романівна

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ «ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ»

Група 172
1. Білак Андрій Володимирович
2. Бойчук Михайло Мирославович
3. Геник Яна Миколаївна
4. Качмар Ірина Романівна
5. Кондурян Владислав Ярославови
6. Криштанович Максим Віталійов
7. Туркевич Тетяна Миколаївна
8. Флюндра Наталія Петрівна
9. Харабара Римма Іванівна
10. Шилепницький Владислав Павл
11. Руснак Карина Петрівна

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ «МЕНЕДЖМЕНТ»

Група 173
1. Білічук Василь Іванович
2. Колєснікова Оксана Петрівна
3. Кравчук Ангеліна Олександрівна
4. Мажар Марія Іванівна
5. Молдован Іван Іванович
6. Салига Олександр Миколайович
7. Стоцький Владислав Вікторович
8. Топала Катерина Костянтинівна
9. Тофан Ніна Дмитрівна

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ «ЕКОНОМФКА ПІДПРИЄМСТВА»

Група 241
1. Бучковська Катерина Юріївна
2. Давід Микола Андріянович
3. Корня Валерій Михайлович
4. Лагадин Олександр Іванович
5. Мельничук Євген Васильович
6. Спащук Вікторія Павлівна
7. Токар Віталій Михайлович

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ «МЕНЕДЖМЕНТ»

Група 211
1. Баськова Ольга Вікторівна
2. Гончарук Олександр Миколай
3. Єремічук Марина Василівна
4. Комарницький Іван Вадимович
5. Корнілова Ірина Віталіївна
6. Лисяк Марія Ярославівна
7. Машенкова Валерія Сергіївна
8. Стоєв Едуард Володимирович
9. Ткачук Валентина Валентині
10. Шипітко Максим Васильович

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ «ОБЛІК І АУДИТ»

Група 291
1. Буждиган Діана Миколаївна
2. Гордій Оксана Володимирівна
3. Жук Лілія Василівна
4. Макара Марія Йосипівна
5. Микитей Мар'яна Іванівна
6. Мікулеску Інна Костянтинівна
7. Мінтенко Аліна Михайлівна
8. Торак Владислав Васильович

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ «ФІНАНСИ І КРЕДИТ»

Група 281
1. Собко Марина Анатоліївна
2. Ткачук Степан Іванович
3. Нікорич Андрій Григорович

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ «МЕНЕДЖМЕНТ»

Група 311
1. Андрусик Олександр Андрі
2. Воронка Анастасія Дмитрівна
3. Кудріч Надія Валеріївна
4. Сергієнко Людмила Ігорівна
5. Сокіл Оксана Михайлівна
6. Ширяєв Павло Олександрович
7. Шлей Василь Іванович

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ «МЕНЕДЖМЕНТ»

Група 312 (СК.Т.)
1. Агановська Анастасія Ігорівна
2. Бружа Аліса Андріївна
3. Гнатюк Лілія Валеріївна
4. Заволічна Катерина Романівна
5. Куделько Катерина Андріївна
6. Масіян Катерина Миколаївна
7. Тоняк Богдан Віталійович
8. Чіпишко Сергій Сергійович

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ «ЕКОНОМІЧНА КІБЕРНЕТИКА»

Група 321
1. Ворона Тарас Васильович
2. Герман Михайло Вікторович
3. Карп Іонела Едуардівна

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ «ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА»

Група 341
1. Андрущак Марина Олександрівна
2. Базелюк Олеся Вікторівна
3. Горобець Анастасія Тарасівна
4. Долинська Тетяна Володимирівна
5. Дуднікова Аліна Вікторівна
6. Корпан Петро Юрійович
7. Лазурко Володимир Олексійович
8. Олексюк Василь Васильович
9. Попенюк Віктор Степанович
10. Семенюк Валерія Вікторівна
11. Спіндяк Тетяна Іванівна
12. Студенець Максим Вікторович
13. Яровенок Семен Андрійович
14. Урсуляк Ірина Петрівна
15. Стах Вікторія Анатоліївна
16. Христан Олег Михайлович

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ «ПІДПРИЄМНИЦТВО,ТОРГІВНЛЯ ТА ІРЖЕВА ДІЯЛЬНІСТЬ»

Група 342 (СК.Т.)
1. Аронович Сергій Михайлович
2. Гнатчук Микола Ярославович
3. Крисько Ростислав Володимиров
4. Луканюк Діана Володимирівна
5. Романюк Володимир Васильов
6. Стах Вікторія Анатоліївна
7. Трофанюк Андрій Валерійович
8. Хомащук Христина Іванівна
9. Шерман Тетяна Вікторівна
10. Ярославська Софія Анатоліїв

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ «МАРКЕТИНГ»

Група 371
1. Боднар Карина Іванівна
2. ДеміняцаКристина Володимирівн
3. Стасюк Маріанна Володимирівна
4. Ракоча Валерія Валеріївна

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ «МАРКЕТИНГ»

Група 372 (СК.Т.)
1. Козловська Юлія Василівна
2. Марців Ірина Володимирівна
3. Репчук Юрій Сергійович

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ «МІЖНАРОДНА ЕКОНОМІКА»

Група 331
1. Душинсьа Марія Іванівна
2. Плешкан Євгенія Павлівна

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ «ФІНАНСИ І КРЕДИТ»

Група 381
1. Баранюк Діана Вадимівна
2. Захарій Янна Костянтинівна
3. Ісак Мар'яна Дмитрівна
4. Клем Олег Вадимович
5. Ковбель Надія Володимирівна
6. Манзюк Віталіна Олегівна
7. Ніжнік Сергій Анатолійович
8. Постолатій Крістін Ростиславови
9. Сахно Анатолій Вікторович
10. Семенюк Галина Іванівна
11. Хрипун Людмила Вікторівна
12. Черкез Влад Віорелович

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ «ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ»

Група 382 (СК.Т)
1. Албулеса Олександр Анатолійов
2. Аперчой Маріанна Дмитрівна
3. Божуряк Марина Анатоліївна
4. Голик Інна Іванівна
5. Данко Дарія Іванівна
6. Жарська Ірина Василівна
7. Калитчук Ігор Ігорович
8. Карп Каріна Валеріївна
9. Костенчук Василь Васильович
10. Коцюруба Юлія Венедиктівна
11. КуделькоКрістіна Ігорівна
12. Ленковська Анастасія Андріївна
13. Лізюк Тетяна Олександрівна
14. МарунякАльона Василівна
15. Москалик Аліна Андріївна
16. Остафій Юлія Георгіївна
17.Панасюк Володимир Володими
18. Пилипко Тетяна Миколаївна
19. Пріутеса Едуард Олексійович
20. Тарновецька Вікторія Василівна
21. Труфин Ірина Петрівна
22. Тупичко Іван Михайлович
23. Харук Тарас Васильович
24. Черней Кароліна Василівна

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ «ОБЛІК І АУДИТ»

Група 391
1. Лисюк Наталія Дмитрівна
2. Тофан Каріна Костянтинівна
3. Крафт Тетяна Юріївна

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ»

Група 392 (СК.Т)
1. Біреу Маріанна Василівна
2. Велигорський Орест Миколайови
3. Заплітна Вікторія Миколаївна
4. Костенюк Ірина Ярославівна
5. Москалюк Олексій Ігорович
6. Мунтян Оксана Юріївна
7. Осипова Людмила Миколаївна
8. Павлюк Наталія Федорівна
9. Пархоменко-куба Марина Ігорівн
10. Сакало Василь Васильович
11. Середюк Марина Григорівна
12. Сорокан Наталія Іванівна
13. Тікан Катерина Петрівна
14. Череватов Микола Сергійович
15. Лозовська П.М.
16. Палійчук І.І.

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ «МЕНЕДЖМЕНТ»

Група 411
1. Гаврилюк Назар Русланович
2. Громик Олена Василівна
3. Колос Марія Вячеславівна
4. Костюк Артур Іванович
5. Остяк Олександр Сергійович
6. Сокіл Настасія Михайлівна
7. Озарчук Богдан Мирославович
8. Голинська Богдана Яремівна

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ «ЕКОНОМІЧНА КІБЕРНЕТИКА»

Група 421
1. БиндюДанієла Василівна
2. Букатюк Уляна Романівна
3. Нестор Анастасія Михайлівна
4. Серебрянський Олексій Юрійович – в академвідпустці
5. Снігур Василь Георгійович
6. Федус Мар'яна Дмитрівна
7. Калмуцький Вячеслав Вячеславович

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ «МІЖНАРОДНА ЕКОНОМІКА»

Група 431
1. Лютик Олексій Валерійович
2. Царенко Діана Вікторівна
3. Чопей Богдан-Степан Богданович

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ «ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА»

Група 441
1. Авасічлоає Денис Васильович
2. Баб'як Тетяна Андріївна
3. Благун Микола Іванович
4. Венгер Анатолій Валерійович
5. Дідух Ольга Георгіївна
6. Кокіш Володимир Сергійович
7. Кость Василь Валерійович
8. Маковська Юлія Олександрівна
9. Меренеску Максим Васильович
10. Пецух Володимир Володимирович
11. Харюк Іван Іванович
12. УнгурянМіхаєла Іванівна
13. УнгурянМірела-юліана Іванівна
14. Флюндра Анастасія Петрівна

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ «ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА»

Група 442
1. Балан Світлана Іванівна
2. Богославець Андрій Сергійович
3. Бондарчук Вадим Андрійович
4. Окрутний Олександр Олексійович
5. Рибак Максим Русланович
6. Стратійчук Анастасія Олександрівна
7. Суршко Анастасія Вікторівна
8. Харабара Михайло Володимирович

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ «МАРКЕТИНГ»

Група 471
1. Ватрич Настасія Григорівна
2. Гуска Микола Олександрович
3. Дрозд Христина Віталіївна
4. Семенюк Корнелія Олексіївна
5. Слободян Ірина Анатоліївна
6. СтаринськийВладіслав Вадимович
7. Цицак Остап Іванович
8. Тарновецький Ярослав Васильович
9. Яцку Андрій Харлампович

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ «МАРКЕТИНГ»

Група 472
1. Гоян Марія Іванівна
2. Даник Сабіна Дмитрівна
3. Кукульняк Олександр Сергійович – в академвідпустці
4. КоцюкІнесса Вікторівна
5. Лесюк Тетяна Вікторівна
6. Паучак Марія Михайлівна
7. Перпета Марія Василівна
8. Семотюк Марина Василівна
9. Ткач Юлія Степанівна
10. Тремтячий Назарій Романович
11. Флорескул Ольга Миколаївна
12. Штефуряк Яна Тарасівна

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ «ФІНАНСИ І КРЕДИТ»

Група 481
1. Андрійчук Яна Анатоліївна
2. Боднараш Тетяна Анатоліївна
3. Бортник Людмила Степанівна
4. Вакула Петро Віталійович
5. Гайдей Анастасія Сергіївна
6. Георгієш Діана Володимирівна
7. Гринько Ольга Ерастівна
8. Іванчак Ярослав Єримийович
9. Івончак Анастасія Миколаївна
10. Ковалюк Іванна Миколаївна
11. Кшиш Ігор Вікторович
12. Лендєл Віолетта Олексіївна
13. Лучин Ольга Любомирівна
14. Майданська Валерія Валеріївна
15. Мельничук Деонисій Віталійович
16. Москаль Руслана Миколаївна
17. Ткачук Михайло Михайлович
18. Петрак Ілона Василівна
19. Фокшек Любов Володимирівна
20. Чубрей Валерій Сергійович
21. Штефлюк Раду Радович

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ «ФІНАНСИ І КРЕДИТ»

Група 482
1. Александрой Олександр Михайлович
2. Вакарюк Вікторія Володимирівна
3. Герасимов Олександр Сергійович
4. Дойчук Євдокія Василівна
5. Дроздюк Христина Віталіївна
6. Заіць Олена Василівна
7. Зубатюк Олена Федорівна
8. Клим’юк Ганна Іванівна
9. Ковцуняк Роксолана Миколаївна
10. Коцур Олександр Сергійович
11. Кушнірюк Анастасія Ігорівна
12. Мельник Тетяна Ігорівна
13. Мельничук Діана Ігорівна
14. Манжос Віталій Олегович
15. Москалова Ельвіра Володимирівна
16. Панас Микола Сергійович
17. Попюк Анастасія Олегівна
18. Сербенюк Денис Васильович
19. Середяк Юлія Вячеславівна
20. Скакун Олександр Віталійович
21. Станчу Емма Віталіївна
22. Фагурел Олександр Сергійович
23. Швець Анастасія Борисівна
24. Цуркан Юлія Тодорівна
25. Яремій Василь Федорович

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ «ОБЛІК І АУДИТ»

Група 491
1. Дарій Алла Петрівна
2. Міхайлик Тетяна Олександрівна
3. Орловська Неля Вікторівна
4. Мензак Надія Михайлівна
5. Грицюк Марія Миколаївна
6. Лисюк Олександр Вікторович
7. Маркова Анастасія Андріївна

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ «ОБЛІК І АУДИТ»

Група 492
1. Васілічішіна Крістіна Михайлівна
2. Дудка Христина Вікторівна
3. Кеверо Христина Романівна
4. Манзюк Ангеліна Анатоліївна
5. Михайлюк Ольга Іванівна
6. Лисак Юлія Валеріївна
7. Луцан Олег Ігорович
8. Перейма Аріадна Сергіївна
9. Перейма Марія Сергіївна
10. Петруняк Богдан Георгійович
11. Рибак Христина Михайлівна
12. Худик Наталія Дмитрівна
13. Симоненко Надія Олегівна
14. Череватова Катерина Сергіївна
15. Флюндра Сергій Георгійович

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ «МЕНЕДЖМЕНТ»

Група 573МО (СПЕЦІАЛІСТИ)
1. Лускало Тетяна Василівна
2. Руссу Олег Григорович
3. Ціхоцький Руслан Анатолійович

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ «МЕНЕДЖМЕНТ»

Група 573-М
1. Бирчак Віталій Романович
2. Білоконь Катерина Венедиктівна
3. Бойчук Денис Іванович
4. Гуцуляк Сніжана Миколаївна
5. Кукуруз Олександра Віталіївна
6. Лисак Наталія Анатоліївна
7. Пантелейчук Олена Миколаївна
8. Пуршага Олександр Олександрович
9. Ротар Мар'яна Леонідівна
10. Скрипник Вікторія Валеріївна
11. Слава Богдан Михайлович
12. Топало Ігор Валерійович

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ «МІЖНАРОДНІ ЕКОНОМІЧНІ ВІДНОСИНИ»

Група 557-М
1. Бежан Катерина Вячеславівна
2. Загатнюк Інна Сергіївна
3. Кирильчук Владислава Віталіївна
4. Погребнюк Марина Анатоліївна
5. Фоменко Ірина Вікторівна

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ «ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖЕВА ДІЯЛЬНІСТЬ»

Група 576
1. Берляк Марія Вікторівна
2. Біленький Максим Сергійович
3. Костинюк Іван Іванович
4. Кушнір Володимир Ігорович
5. Майор Іван Володимирович
6. Паламарчук Сергій Сергійович
7. Репеха Олександр Костянтинович
8. Рус Тетяна Андріївна
9. Чорний Андрій Сергійович
10. Шелудько Вікторія Григорівна

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ «ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖЕВА ДІЯЛЬНІСТЬ»

Група 576-М
1. Бурячок Валерія Валентинівна
2. Вінцеславська Ольга Дмитрівна
3. Гуцул Діана Василівна
4. Лазар Галина Михайлівна
5. Липка Грета Аркадіївна
6. Навольський Михайло Миколайович
7. Суліма Христина Анатоліївна
8. Тудос Анастасія Василівна

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ «МАРКЕТИНГ»

Група 575
1. Бачок Анна-марія Сергіївна
2. Боднар Віталій Анатолійович
3. Дорош Роман Ігорович
4. Збіра Наталія Дмитрівна
5. Кобеля Оксана Сергіївна
6. Николайчук Віталій Володимирович
7. Нігайчук Михайло Дмитрович
8. Романел Діана Вячеславівна
9. Федоренко Максим Володимирович

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ «МАРКЕТИНГ»

Група 575-М
1. Балук Дмитро Русланович
2. Войтюк Анжеліка Миколаївна
3. Гергележій Анастасія Вадимівна
4. Куйбіда Мар'ян Борисович
5. Мартинюк Юлія Іванівна
6. Столащук Наталія Михайлівна
7. Шандро Марія Юріївна
8. Ястремський Тарас Андрійович

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ "ФІНАНСИ БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ"

Група 572
1. Андреюк Наталія Володимирівна
2. Арович Мар'яна Михайлівна
3. Бойко Тетяна Дмитрівна
4. Воробець Тетяна Василівна
5. Гожда Анна Сергіївна
6. Гуржуй Наталя Михайлівна
7. Іванюк Тетяна Василівна
8. Король Валерія Василівна
9. Красовський Олег Олегович
10. Лизень Ірина Степанівна
11. Петрак Ілона Василівна
12. Пилип'юк Вікторія Вікторівна
13. Пізняк Богдан Русланович
14. Пуршега Василь Іванович
15. Рачик Тетяна Михайлівна
16. Рудачик Галина Михайлівна
17. Свирид Олег Миколайович
18. Стасів Ігор Володимирович
19. Турак Марія Віталіївна
20. Федоришин Ілона Олегівна
21. Храпатюк Дмитро Віталійович

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ "ФІНАНСИ БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ"

Група 572-М
1. Албулеса Максим Ігорович
2. Антонь Аліна Василівна
3. Атаманюк Василь Богданович
4. Білик Марина Олексіївна
5. Братунь Каріна Віталіївна
6. Вакарюк Аліна Валентинівна
7. Верстюк Вікторія Сергіївна
8. Гаврилів Тетяна Миколаївна
9. Годинюк Руслан Іванович
10. Довганюк Діана Геннадіївна
11. Доник Володимир Олександрович
12. Залевський Сергій Вячеславович
13. Книжницька Марія Олегівна
14. Кононенко Ірина Олегівна
15. Лисак Ірина Русланівна
16. Олієвська Тетяна Віталіївна
17. ПавельчукКристина Іванівна
18. Пилип'юк Владислав Володимиров
19. Собко Ольга Василівна
20. Чорней Олена Євгенівна
21. Чорненька Катерина Андріївна
22. Юхимович Дмитро Олександрович

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ»

Група 571
1. Балан Інга Валеріївна
2. Биндю Тетяна Ігорівна
3. Білик Мирослава Іванівна
4. Білоус Анна-кристина Дмитрівна
5. Бодян Іванна Михайлівна
6. Гарас Юлія Валеріївна
7. Гаращук Юлія Миколаївна
8. Гінзеровська Ілона Олександрівна
9. Гузак Валентина Юріївна
10. Гулько Марина Сергіївна
11. Гурська Анна Віталіївна
12. Гуцуляк Вікторія Анатоліївна
13. Іванович Олена Віталіївна
14. Карвацька Ольга Вячеславівна
15. Комерзан Ангеліна Василівна
16. Макух Надія Петрівна
17. Мендришора Оксана Сергіївна
18. Мойсин Вікторія Василівна
19. Настасієва Анна Ростиславівна
20. Пінцура Владислава Аделівна
21. Сенюк Оксана Романівна
22. Тепегіна Маргарита Генадіївна
23. Ткач Анастасія Іванівна
24. Христан Назарій Михайлович

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ «МЕНЕДЖМЕНТ ОРГАНІЗАЦІЇ І АДМІНІСТРУВАННЯ (ЗА ВИДАМИ ЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ)»

Група 611-М
1. Вдовцов Вадим Анатолійович
2. Горобець Жанна Василівна
3. Дяків Надія Василівна
4. Істратій Яна Михайлівна
5. Лисенко Дарина Олександрівна
6. Олексюк Петро Михайлович

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ «МІЖНАРОДНА ЕКОНОМІКА»

Група 631-М
1. Зеліско Діана Василівна
2. Яковенчук Анжела Володимирівна

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ ««ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА (ЗА ВИДАМИ ЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ)»

Група 641-М
1. Кушнір Марія Юріївна
2. Шемберко Юлія Миколаївна

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ «МАРКЕТИНГ»

Група 671-М
1. Вітовський Олександр Миколайович
2. Голіней Христина Юріївна
3. Дедковський Андрій Вікторович
4. Кут Єгор Юрійович
5. Літвін Вадим Вікторович
6. Олексюк Наталія Миколаївна
7. Часовських Олександр Євгенович
8. Яків`юк Роман Юрійович

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ «ФІНАНСИ І КРЕДИТ (ЗА СПЕЦІАЛІЗОВАНИМИ ПРОГРАМАМИ)»

Група 681-М
1. Бандура Каріна Віталіївна
2. Барановська Тетяна Володим.
3. Гоцман Юлія Володимирівна
4. Ващук Євгенія-Надія Василівна
5. Івашку Крістіна Тодорівна
6. Дійчук Леся Василівна
7. Дутка Тамара Володимирівна
8. Жигалова Юлія Олександрівна
9. Колков Іван Іванович
10. Крицул Анастасія Валеріївна
11. Лірниченко Ірина Андріївна
12. Ротар Ольга Василівна
13. Сірман Ярослава Віталіївна
14. Суботнік Наталія Ігорівна
15. Ковальчук Зоряна Анатоліївна
16. Фуркал Павло Дмитрович
17. Шкондеюк Світлана Богдан.
18. Юрченко Любов Олександрівна

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ «ОБЛІК І АУДИТ»

Група 691-М
1. Боднар Альбіна Юріївна
2. Василова Ганна Михайлівна
3. Гнат Анна Василівна
4. Горченко Анастасія Вікторівна
5. Меленко Леся Василівна
6. Івончак Богдан Ігорович
7. Пальчевич Тетяна Степанівна
8. Петращук Тетяна Іванівна
9. Фочук Марина Миколаївна
10. Чорна Альона Геннадіївна