Всім студентам заочної форми навчання, які мають академічну заборгованість, необхідно її ліквідувати до 30.08.2017 року. Хто не ліквідує заборгованість, буде відрахований з університету!!!

Напрям підготовки «Менеджмент» – група 211
1. Єремічук Марина Василівна
2. Стоєв Едуард Володимирович

Напрям підготовки «Економіка підприємства» – група 241
3. Лагадин Олександр Іванович
4. Токар Віталій Михайлович

Напрям підготовки «Фінанси і кредит» – група 281
5. Жук Лілія Василівна
6. Собко Марина Анатоліївна
7. Ткачук Степан Іванович

Напрям підготовки «Облік і аудит» – група 291
8. Торак Владислав Васильович

Напрям підготовки «Економіка підприємства» – група 341
9. Стах Вікторія Анатоліївна

Спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» – група 342
10. Крисько Ростислав Володимирович
11. Луканюк Діана Володимирівна
12. Ярославська Софія Анатоліїв

Напрям підготовки «Фінанси і кредит» – група 381
13. Баранюк Діана Вадимівна
14. Захарій Янна Костянтинівна
15. Кізема Андрій Юрійович
16. Клем Олег Вадимович
17. Ніжнік Сергій Анатолійович
18. Черкез Влад Віорелович

Спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування» – група 382
19. Албулеса Олександр Анатолійович
20. Данко Дарія Іванівна
21. Жарська Ірина Василівна
22. Костенчук Василь Васильович
23. Ропчан Христина Іванівна
24. Пріутеса Едуард Олексійович
25. Харук Тарас Васильович

Спеціальність «Облік і оподаткування» – група 392
26. Біреу Маріанна Василівна
27. Костенюк Ірина Ярославівна
28. Лозовська Поліна Миколаївна
29. Середюк Марина Григорівна
30. Череватов Микола Сергійович

Напрям підготовки «Менеджмент» – група 311
31. Воронка Анастасія Дмитрівна
32. Сокіл Оксана Михайлівна
33. Ширяєв Павло Олександрович

Спеціальність «Менеджмент» – група 312
34. Куделько Катерина Андріївна

Напрям підготовки «Маркетинг» – група 371
35. Деміняца Кристина Володимирівна
36. Стасюк Маріанна Володимирівна
37. Ракоча Валерія Валеріївна

Спеціальність «Маркетинг» – група 372
38. Репчук Юрій Сергійович

Спеціальність «Міжнародні економічні відносини» – група 557м
39. Кирильчук Владислава Віталіївна

Спеціальність «Облік і оподаткування» – група 571м
40. Білоус Анна-кристина Дмитр
41. Гузак Валентина Юріївна
42. Муляр Анна Віталіївна
43. Мойсин Вікторія Василівна

Спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування» – група 572м
44. Чорненька Катерина Андріївна

Спеціальність «Маркетинг» – група 575м
45. Балук Дмитро Русланович
46. Войтюк Анжеліка Миколаївна
47. Куйбіда Мар’ян Борисович
48. Мартинюк Юлія Іванівна