Парламентська група – це орган, що забезпечує захист прав та інтересів усіх осіб, що навчаються в університеті; це можливість реалізувати свій потенціал, розвивавати свої таланти і здібності задля факультету.

За історію свого функціонування на економічному факультеті, Парламентська група провела безліч заходів, організувала багато гуртків, всіляко сприяла урізноманітненню студентського життя, наповнювала його цікавими гуртками та подіями, які не залишили байдужими нікого. Саме після нашої ініціативи були організовані гуртки гри на гітарі, танців, вокалу та ораторського мистецтва. Але найбільшу роботу нашого колективу можна було побачити під час організування святкового тижня присвяченого 45-річчя економічного факультету.

Активісти Парламентської групи економічного факультету були членами оргкомітету і допомогли провести усі святкові заходи, а саме: Брейн-ринг, презентація «Історії однієї особистості», святкування в Музеї під відкритим небом, висадка пам’ятної алеї троянд і урочисті заходи в Палаці Академічному.

Звісно, наша команда не стоїть осторонь від проблем сьогодення і займається волонтерською допомогою і благодійністю. Ми активно долучаємось до збору коштів та усього необхідного спорядження для військових у зоні АТО, а також цього року були організаторами квітневого благодійного аукціону, кошти з якого пішли до Магальського дитячого будинку-інтернату, де вихованцями є діти і дорослі з розумовою відсталістю, ДЦП, синдромом Дауна, імбецильністю та олігофренією.

Члени Парламентської групи мають змогу проявляти себе у різних напрямках і розвивати свої таланти та здібності, як, наприклад, журналістський або музичний хист, адже наші парламентарі є активними учасниками в створенні студентської газети економічного факультету і музичного гурту гітаристів.
Тож, за своє недовге існування, Парламентська група економічного факультету не тільки допомагала робити студентське життя цікавішим та яскравішим, не тільки боролася за права студентства, але й виховала кваліфікованих, талановитих, креативних та всебічно розвинутих громадян нашого суспільства.