Розвиток креативних здібностей у сфері підприємництва і бізнес-планування та популяризація підприємницької культури серед студентів

В Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича у другому семестрі 2019-2020 н. р. впроваджено навчальний курс «Фінансові основи організації власного бізнесу», як дисципліну за вибором, для студентів всіх спеціальностей інституту біології, хімії та біоресурсів, географічного факультету, економічного факультету, факультету історії, політології та міжнародних відносин і факультету математики та інформатики.

Детальніше

Карантин не перешкода для навчання!

Надзвичайна ситуація та карантин не зупинили освітній процес на економічному факультеті, змінилася лише його форма. Між викладачами та студентами налагоджено постійний контакт. На сьогодні заняття відбуваються онлайн згідно затвердженого розкладу з використанням технологій GoogleMeet та Zoom. Самостійна робота студентів організована за допомогою системи Moodle та сервісу GoogleClassroom.

Детальніше

Шановні студенти економічного факультету!

У зв’язку із оголошенням надзвичайної ситуації у Чернівецькій області економічний факультет організовує проведення занять у дистанційній формі з використанням системи Moodle, сервісів Google Meet та Google Classroom та інших каналів комунікації.

Детальніше

Розклад заліково-іспитової сесії для 2-го курсу 2019/2020 н. р. (заочної форми навчання)

Розклад заліково-іспитової сесії для 2-го курсу 2019/2020 навчального року економічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича заочної форми навчання.

Детальніше

Розклад заліково-іспитової сесії для 4-го курсу 2019/2020 н. р. (заочної форми навчання)

Розклад заліково-іспитової сесії для 4-го курсу 2019/2020 навчального року економічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича заочної форми навчання.

Детальніше

Тренінг успішного підприємця

19.02.2020 на кафедру економіки підприємства та управління персоналом економічного факультету ЧНУ завітав успішний підприємець, випускник кафедри, Мирослав Пентелейчук, провів дуже цікавий та інформативний тренінг, про відкриття свого бренду, його підтримку та розвиток.

Детальніше

Методичний семінар від проф. Ю. М. Лопатинського “Методологія HR-інжинірингу”

18 лютого 2020 на кафедрі економіки підприємства та управління персоналом відбувся методичний семінар на тему: “Методологія HR -інжинірингу”.

Детальніше