Кафедра фінансів і кредиту продовжує плідну роботу зі стейкхолдерами

8 жовтня 2020 року відбулася чергова зустріч викладачів з роботодавцями (представниками банківських установ, підприємницького сектору Буковини), випускниками та студентами, які навчаються на економічному факультеті ЧНУ імені Юрія Федьковича за освітніми програмами “Фінанси, банківська справа та страхування” бакалаврського та магістерського рівнів.

Детальніше

День кар’єри ЄС

У четвер, 15 жовтня, Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС».

Детальніше

Заняття в дистанційному режимі

Згідно рішення ректорату Чернівецького національного університета імені Юрія Федьковича від 12.10.2020 року заняття для студентів економічного факультету денної форми навчання з 13.10.2020 по 15.11.2020 буде проводитись в дистанційному режимі згідно затвердженого раніше розкладу.

Детальніше

Розклад настановчої сесії 2020/2021 н. р. заочної форми навчання

Розклад настановчої сесії для всіх курсів 2020/2021 навчального року економічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича заочної форми навчання.

Детальніше

Стартує черговий семестр он-лайн лекцій із партнерами із EUROSCI Network

Шановні студенти! На платформі EUROSCI Network, яка об’єднує представників різних країн Європи і світу, стартує семестровий курс, присвячений економічному розвитку (Development economics).

Детальніше

До уваги студентів 1, 2, 3, 5 курсів заочної форми навчання!

Шановні студенти 1, 2, 3, 5 курсів заочної форми навчання з 12 жовтня 2020 року розпочинається настановча сесія. Усі заняття будуть відбуватися ДИСТАНЦІЙНО з використанням сервісу GoogleMeet та інших технологій дистанційного навчання.

Детальніше

Розклад настановчої сесії для 1-го курсу 2020/2021 н. р. (заочної форми навчання)

Розклад заліково-іспитової сесії для 1-го курсу 2019/2020 навчального року економічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича заочної форми навчання.

Детальніше