На економічному факультеті розпочався весняний семестр курсів перепідготовки військовослужбовців

20 лютого 2017 року на економічному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулося офіційне відкриття весняного семестру курсів перепідготовки військовослужбовців в рамках реалізації українсько-норвезького проекту «Перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців звільнених в запас та членів їх сімей в Україні».

Група із 30 слухачів, серед яких звільнені в запас військовослужбовці, учасники АТО, члени їх сімей розпочали навчання за програмою «Організація та управління підприємницькою діяльністю».

На початку заходу із привітальним словом від імені університету виступив заступник декана економічного факультету доцент Роман Грешко, наголосивши на актуальності вирішення існуючої проблеми соціальної адаптації військовослужбовців звільнених в запас та окресливши основні етапи розвитку проекту в Україні. Окрім того, закцентовано увагу на особливостях навчального процесу в університеті, познайомили слухачів із розкладом занять.

Після цього слухачі курсів переглянули відео-фільм про проект та його реалізацію в Україні. Це дозволило познайомити учасників із історією та координаторами проекту від української та норвезької сторони – представниками Університету Норд, Посольства Норвегії в Україні, керівництвом Міжнародного фонду соціальної адаптації.

Більш детально про реалізацію проекту в Чернівцях розказав Олександр Саєнко, розкривши мету, зміст, основні завдання, етапи та фази виконання проекту, а також перспективи слухачів після завершення навчання.

За підтримки партнерів проекту Міністерства закордонних справ Норвегії та Міжнародного фонду соціальної адаптації всі слухачі курсів перепідготовки були забезпеченні роздатковими матеріалами, канцелярським приладдям, які стануть в нагоді в процесі навчання. Приємним сюрпризом для слухачів була забезпеченість навчальною та спеціальною літературою.

Після завершення урочистого відкриття учасники одразу перейшли до процесу навчання. На перше заняття запрошено успішного в Чернівцях підприємця Дмитра Лукенчука. Власник мережі закладів швидкого харчування «OZZY» жваво й доступно спробував розказати слухачам, що потрібно зробити людині, щоб розпочати власний бізнес.

Протягом лекції Дмитро опирався на власний досвід та досвід своїх успішних колег, запропонував використання декількох методик по мотивуванню себе до праці та підприємницької діяльності, ефективного використанню власного часу, встановлення цілей, а саме головне – як їх досягати!