Пройшла міжнародна науково-практична конференція “Механізм управління розвитком територій”

20 жовтня 2020 року у Поліському національному університеті було проведено чергову Міжнародну науково-практичну конференцію “Механізм управління розвитком територій”, співорганізатором якої традиційно є Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича (кафедра економічної теорії, менеджменту і адміністрування).

Детальніше

Моя професія – менеджер

24-го вересня 2020 р. кафедра економічної теорії, менеджменту і адміністрування організувала он-лайн зустріч студентів 1 курсу спеціальності “Менеджмент” з доцентом кафедри й керівником одного з відділів ПП “Колос” В’ячеславом Івановичем Кравцем на тему “Моя професія – менеджер”.

Детальніше

Вітаємо!

Колектив економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича сердечно вітає доцента кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування Наталію Михайлівну Терлецьку з 60‑річчям і бажає улюбленій ювілярці здоров’я, невичерпної наснаги, неординарних ідей та нових творчих здобутків, родинного затишку й духовного піднесення на многії-многії літа!

Детальніше

ЗНО для магістрів: вхід в електронний кабінет

Щоб дізнатися місце і час проведення екзаменаційного випробування з іноземної мови для магістрів, потрібно зайти в “Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ”. Доступ до нього – за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, указаним у ньому.

Детальніше

Практичне заняття “Як побудувати кар’єру менеджера”

Для студентів спеціальності “Менеджмент” продовжується он-лайн практичний курс професійного спрямування. 21 травня відбулося заняття на тему “Як побудувати кар’єру менеджера”, яке провела керівник маркетингової служби компанії “Сітка Захід” Христина Євчук.

Детальніше

Пара з економістом Ukraine Economic Outlook

28 квітня на парі з макроекономіки на 8:20 у доцента кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування Сторощука Богдана Дмитровича зі студентами першого курсу спеціальностей 072 “Фінанси, банківська справа і страхування” і 073 “Менеджмент” спілкувався Григорій Володимирович Кукуруза, економіст Ukraine economic outlook – незалежної групи макроекономічного аналізу та прогнозування, яка є приватною організацією, що спеціалізується на створенні незалежних від уряду і корпорацій макроекономічних прогнозів розвитку економіки України.

Детальніше

Генетичний код української нації

Генетичний код української нації – неповторний, незабутній, невимовно гарний та барвистий!! І ми як завжди, дружньою родиною викладачів та студентів кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування із задоволенням приєднались до цього свята.

Детальніше

Вийшла з друку монографія “Економічний та управлінський потенціал соціалізації економіки”

До Дня науки вийшла з друку монографія, присвячена 75-річчю створення кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича.

Детальніше

Керівник підприємства з переробки пластика провела екскурсію та практичне заняття

Керівник підприємства з переробки пластика Каріна Стромілова провела екскурсію та практичне заняття на тему «Стратегія виживання підприємства в умовах кризи» для студентів 473 групи.

Детальніше