Вітаємо!

Колектив кафедри фінансів і кредиту вітає аспіранта кафедри Осадець Олександру Миколаївну з успішним захистом та офіційним підтвердженням кандидатської дисертації! Бажає успіхів у подальших наукових звершеннях!

Детальніше

Вітаємо переможницю II етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси та кредит»

Вітаємо переможницю II етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси та кредит», який був проведений на базі Київського національного торговельно-економічного університету!

Детальніше

Вебінар «Фінансування та організація власного бізнесу»

Керівник Центру співпраці з підприємствами Євген Ткач прийняв участь вебінарі, організованого за підтримки Департаменту розвитку Чернівецької міської ради в рамках проєкту «BukStartUp»!

Детальніше

Круглий стіл «Чернівці на карантині: як розвиватися бізнесу?»

Керівник Центру співпраці з підприємствами Євген Ткач прийняв участь спільно із представниками бізнесу, органів влади та громадського сектору у Круглому столі: «Чернівці на карантині: як розвиватися бізнесу?».

Детальніше

Карантин – час для саморозвитку та персонального зиску

Одне з актуальних питань сьогодення в умовах карантину – це як корисно та з вигодою проводити час для себе? Адже ЗМІ зазначають, що карантин – не канікули! Отже, це час для самовдосконалення та відкриття для себе нових горизонтів. Пропонуємо ряд безкоштовних онлайн – платформ, які зможуть сприяти вашому саморозвитку.

Детальніше

Розвиток креативних здібностей у сфері підприємництва і бізнес-планування та популяризація підприємницької культури серед студентів

В Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича у другому семестрі 2019-2020 н. р. впроваджено навчальний курс «Фінансові основи організації власного бізнесу», як дисципліну за вибором, для студентів всіх спеціальностей інституту біології, хімії та біоресурсів, географічного факультету, економічного факультету, факультету історії, політології та міжнародних відносин і факультету математики та інформатики.

Детальніше

Ретро-спогади кафедри фінансів і кредиту економічного факультету

Приємні спогади про організацію зустрічей, дебати та обговорення макроекономічних проблем із відомим українським економістом, екс-урядовцем Віктор Пинзеник у ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

Детальніше

Завідувач кафедри фінансів і кредиту дав інтерв’ю ІА “АСС”

Кафедра фінансів і кредиту продовжуює успішно співпрацювати із засобами масової інформації. Завідувач кафедри Нікіфоров Петро Опанасович дав інтерв’ю ІА “АСС”.

Детальніше

Вітаємо!

10 березня відзначив свій мудрий 80-річний ювілей доцент кафедри фінансів і кредиту Болейко Юрій Олексійович. Шановний ювіляр науково-педагогічній діяльності на ниві фінансів віддав понад тридцять років, пропрацювавши на кафедрі з часу її заснування.

Детальніше

Відбулась зустріч з майбутніми студентами

Кафедра фінансів і кредиту 5 травня провела зустріч з майбутніми студентами! Про переваги спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування» абітурієнти мали змогу почути від випускників нашої кафедри.

Детальніше