Відбулося відкрите практичне заняття на тему «Витрати на виробництво та реалізацію продукції»

30 листопада о 8.20 год, ауд. 58 відбулося відкрите практичне заняття к.е.н. Прокопець Л.В. з предмету «Економіка підприємства» на тему: «Витрати на виробництво та реалізацію продукції».

Мета заняття полягала в систематизації і узагальненні знань з теми «Витрати на виробництво та реалізацію продукції»; вихованні вміння працювати у команді, відповідальності за результати спільної праці; виробленні практичних навичок, які необхідні для розрахунку витрат виробництва, собівартості продукції, ціни товару. Студенти 282 групи проявляли активність та ініціативність. Використовувались різні форми та методи проведення заняття, що дало можливість краще засвоїти теоретичні та практичні знання.

Присутні викладачі: к.е.н.,доц. Філіпчук Н.В., к.е.н., доц. Водянка Л.Д., к.е.н., доц. Ковалюк Б.І., асистент Підгірна В.С. відзначили, що пара відповідала вимогам вищої школи.