Відбулося відкрите лекційне заняття з курсу «Соціологія праці» на тему «Соціальний контроль у сфері праці»

Лекційне заняття, яке провела к.е.н. Кифяк В.І., відповідало вимогам вищої школи. На лекції були представлені цікаві експерименти за темою, що розглядалася та приділено особливу увагу практичному застосуванню інструментів соціального контролю праці. Студенти 351 групи проявляли активність та ініціативність. Поєднання різних форм подачі інформації забезпечило високий рівень засвоєння теоретичних знань та практичних умінь студентами.

Викладачі кафедри «Економіка підприємства та управління персоналом» проводять відкриті заняття з метою вдосконалення свого педагогічного досвіду.

Присутні викладачі: Лопатинський Ю.М., Водянка Л.Д., Тодорюк С.І., Прокопець Л.В., Тодорюк С.І., Кіндзерський В.В. відзначили структурованість та практичну орієнтацію заняття.