Пройшла презентація програми волонтерських стажувань «Global Volunteer» від AIESEC

16 березня в рамках відкриття набору на міжнародні волонтерські стажування студентка 3 курсу кафедри «Економіка підприємства та управління персоналу» Інна Капітан провела презентацію програми волонтерських стажувань «Global Volunteer» від AIESEC.

Вона вже двічі працювала в рамках даної програми. Нещодавно вона повернулась зі стажування в Словаччині, перед тим взявши участь у стажуванні у Литві. Метою проекту, в обох випадках, було вдосконалення системи освіти даних країн, становлення глобального світогляду учнів, руйнування стереотипів, розвиток найважливіших умінь та навичок.

Стажування для Інни стало чудовим досвідом роботи в міжнародній команді, джерелом особистого розвитку та незабутніх вражень. Крім самовдосконалення, можливості вплинути на трансформацію освіти в країнах, ці проекти принесли знайомства зі студентами з 15 країн (Бразилія, Австралія, Індонезія, Малайзія, Китай, Тайланд, Грузія, Киргистан, Ангола та ін.),  занурення в багатонаціональну атмосферу та близьке знайомство з культурами як відвіданих, так і країн учасників проектів.

Приєднуйся і Ти!!! Зроби своє життя краще з «Global Volunteer»!