Міжнародна науково-практична відео-конференція «Місто як простір формування і реалізації соціального капіталу: українські та польські візії»

20-21 квітня 2018 р. на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Кафедра економіки підприємства та управління персоналом & Кафедра соціології організували Міжнародну науково-практичну Відео-конференцію «Місто як простір формування і реалізації соціального капіталу: українські та польські візії».

Вона транслюватися в онлайн-режимі в мережі Інтернет. Учасники приймали участь як очно (на пленарному засіданні), так і дистанційно – через Skуpe та інші медіа-ресурси. Працювали тематичні професійні майданчики. У конференції взяли участь представники 6 країн та 13 регіонів України. По завершенню конференції була прийнята Резолюція про пропозиції вирішення головних соціально-економічних проблем міста.

Другий день конференції проходив в мальовничому місті Хотин. Учасники конференції мали змогу побачити відому історичну пам’ятку нашого краю- Хотинську фортецю. Одночасно робота проводилася за тематичними групами, слухали доповідачів з Польщі, провідних фахівців нашого університету.

Результатом спільної конференції – поглиблення співпраці Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича з Лодзьким університетом (Польща).