Групове згуртування та позитивні емоції з першого дня в стінах Альма-матер

2 вересня відбулася урочиста Академія з нагоди посвяти першокурсників Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – одного з найстаріших класичних університетів України. Чернівецький університет виділяється своєю архітектурною неповторністю, багатими й давніми традиціями, вагомим науковим потенціалом, розумними й креативними студентами.

У цей святковий день, після офіційних урочистостей кафедра економіки підприємства та управління персоналом організувала для студентів 176 та 151 груп адаптаційний тренінг.

Цьогорічні вступники отримали унікальну нагоду у перший день перебування в стінах Чернівецького національного університету відчути себе приналежними до студентської спільноти групи, в інтерактивній формі познайомитись, розкритись, стати на шлях згуртування та формування сприятливого морально-психологічного клімату у групі.

Вітаємо наших дружніх, яскравих, креативних та спраглих до знань студентів 176 та 151 академічних груп у кафедральній родині!