Відбулася посвята першокурсників в студенти кафедри обліку, аналізу і аудиту

10 листопада 2020 року в Міжнародний день бухгалтера відбулася посвята першокурсників в студенти кафедри обліку, аналізу і аудиту.

Студенти, випускники та професорсько-викладацький склад кафедри обліку, аналізу і аудиту економічного факультету на чолі із завідувачем д.е.н., проф. Ковальчук Тетяною Миколаївною – відзначили Міжнародний день бухгалтера, а також урочисто привітали вступників 2020 року в своєму дружньому та теплому колективі.

Професійне свято всіх бухгалтерів світу відзначається щорічно 10 листопада. Ця дата була обрана не випадково: цього дня в 1494 році у Венеції була опублікована книга «Все про арифметику, геометрії і пропорції», автором якої є Лука Пачолі. Один з розділів цієї книги називається «Трактат про рахунки й записи», в якому було закладено фундамент розвитку бухгалтерії, і тому Луку Пачолі називають «батьком бухгалтерії». Шануючи історію професії, – увесь колектив кафедри традиційно відзначає цю дату!

З нагоди посвяти та професійного свята, колектив кафедри, завітали привітати успішні випускники та практики. Зустріч, що відбулася на онлайн платформі Google Meet була насичена щирими вітаннями, теплими словами та веселим настоєм! Перегляд креативних відео-вітань, які підготували студенти усіх курсів, пізнання себе за допомогою психологічних портретів, розгадування ребусів на професійну тематику та багато іншого створили незабутню та невимушену атмосферу.

Традиційно вступникам 2020 року викладачі підготували сувенір – значки із гербом кафедри, які символізують входження в студенти кафедри обліку, аналізу і аудиту, в якому ціниться саморозвиток та професійне зростання кожного!

Привітання 3 курсу

Привітання від Столяр Л.Г.

Привітання від магістрів