Привітання з Міжнародним Днем бухгалтера

Чому сьогодні святкується Міжнародний день бухгалтера? Тому, що саме в цей день, 10 листопада 1494 року у Венеції було опубліковано книгу Луки Пачолі “Все про арифметику, геометрію і пропорції”. Один з трактатів цієї книги має назву “Про рахунки і записи”, де розкриваються фундаментальні основи бухгалтерського обліку. Тому її автора назвали “батьком бухгалтерії”.

Для нас, як “нащадків” Луки Пачолі, великою честю є продовження його справи у XXI столітті, коли ведення бухгалтерського обліку стало не лише цікавішим, але й набагато важливішим для успіху підприємства.

Колектив кафедри обліку, аналізу і аудиту ЧНУ ім. Ю.Федьковича вітає всіх бухгалтерів, податківців, аудиторів з професійним святом! Вітаємо наших студентів, в руках яких майбутнє українського бухгалтерського обліку! Також вітаємо тих, хто ще не вступив на навчання, але чітко бачить себе серед людей, що змінять бухгалтерію на краще!