Проведено практичне заняття «Визначення суми податку на додану вартість, що підлягає сплаті (перерахуванню) до бюджету або відшкодуванню з нього»

«Податки – це ціна за життя в цивілізованому суспільстві»

/ Олівер Венделл Голмс /

Під таким девізом 13 жовтня 2021 р. було проведено для студентів групи 371 спеціальності «Облік і оподаткування» практичне заняття «Визначення суми податку на додану вартість, що підлягає сплаті (перерахуванню) до бюджету або відшкодуванню з нього» до теми 4 «Податок на додану вартість» з навчальної дисципліни «Податкова система».

Ключовим елементом якого виступив відкритий діалог студентів в online-форматі із керівником відділу обліку фінансових результатів та ПДВ-операцій Універсальної правничо-фінансової аутсорсингової компанії «Вікторія» Чебан Христиною Василівною щодо практичних реалій визначення та сплати суми податку на додану вартість.

Гостею навчально-практичного заходу акцентовано увагу студентів на важливості правильної організації обліку ПДВ-операцій; розкрито практичні особливості електронного адміністрування податку на додану вартість; означено список заходів, які необхідно вжити при виникненні негативних ситуацій, пов’язаних із блокуванням електронної реєстрації податкових накладних; визначено перелік дій, які дозволяють розглядати систему бухгалтерського обліку в якості активного засобу оптимізації системи оподаткування тощо.

Також спікером заходу ознайомлено студентів із особливостями практичної роботи, вимогами для працевлаштування в УПФАК «Вікторія», а також напрямами роботи компанії у сфері бухгалтерських аутсорсингових послуг.