Батьківські збори студентів І курсу спеціальності 073 «Менеджмент»

6 листопада 2021 року кафедрою економічної теорії, менеджменту і адміністрування проведено батьківські збори студентів І курсу спеціальності 073 «Менеджмент».

Куратори 173-1 групи (доц. Терлецька Ю.О.), 173-2 групи (к.е.н. Клевчік Л.Л.), а також викладачі навчальних дисциплін «Економічна теорія» (проф. Галушка З.І., к.е.н. Грунтковський В.Ю.); «Вступ у спеціальність» (к.е.н. Кузьмук І.Я.); «Актуальні питання історії та культури України» (к.е.н. Христан Н.М.); «Українська мова» (доц. Грималовський І.С.); «Інформатика» (доц. Григорків М.В.) обговорили проблеми, переваги та недоліки дистанційного навчання, рівень успішності студентів за підсумками І модуля.

Також були обговорені питання: відвідування пар студентами; академічної доброчесності; пропозицій щодо компетентностей спеціальності; проблемні питання по COVID-19.