Абітурієнте 2020, «менеджмент» – це твій успішний вибір

Колектив кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування активно спілкувався з майбутніми втупниками з різних областей України

15 лютого 2020 року  відбувся захід «День відкритих дверей Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича», на якому економічний факультет презентував майбутнім абітурієнтам та їх батьками широкі можливості навчання на всіх спеціальностях т за всіма освітніми програмами факультету.

Приємно, що до агітаційного столу кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування було найбільше охочих! Адже Ми готуємо ДОСВІДЧЕНИХ МЕНЕДЖЕРІВ,  які володіють сучасними ПРАКТИЧНИМИ ЗНАННЯМИ ПРО ЕКОНОМІЧНЕ МАЙБУТНЄ, а не про теоретичне минуле!

Завідувачка кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування, д.е.н., проф. Зоя Галушка знайомила майбутніх вступників з перевагами навичок, які вони отримають навчаючись за спеціальністю «МЕНЕДЖМЕНТ» обравши бакалаврську чи магістерську програму стаціонарної чи заочної форми навчання з галузі знань 07 – Управління та адміністрування. На запитання майбутніх втупників: «Де я буду працювати?» Зоя Іванівна відповіла: «Ви станете фахівцями-практиками, зможете працювати керівниками обласних, міських та районних гілок влади, експертами в ОТГ, директорами виробничих та посередницьких підприємств, управлінцями в банках, менеджерами в міжнародних проектах».

Доцент кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування Тетяна Заволічна в розмові з майбутніми абітурієнтами аргументувала переваги здобуття якісної економічної освіти, яку забезпечує освітня програма «Менеджмент організацій і адміністрування» :  «Ви будете вивчати такі цікаві та практично-орієнтовані курси як «Менеджмент», «Мікроекономіка», «Макроекономіка», «Управління проєктами», «Лідерство», «Self менеджмент», «Економічне врядування», «Публічне адміністрування»

Заступник завідувачки кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування, д.е.н., проф.. Андрій Антохов знайомив вступників з широкими можливостями наших студентів в міжнародних навчальних програмах обміну, міжнародних проектах. Відповідав на запитання абітурієнтів щодо сертифікатів ЗНО, прохідного балу, подачі документів.

Наші студенти-менеджери Сашко Карп, Тетяна Погорена, Христя Махницька розповіли вступникам про цікаве студентське життя на факультеті, про дієвість студпарламенту та про класне дозвілля.

Любі абітурієнти 2020, Олександро Мотшко, Юліє Мартинюк, Євгене Катан, Настю Григорович, Аню Гамбадура, Марійко Венгринюк, Денисе Могоєв – ми вас чекаємо!!!!